Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 2 z 2 FirstPrvní 12
Výsledky 11 na 14 z 14

Závit: Překlad Vlajek Nezobrazují

  1. #11
    Člen
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Umístění
    Atlanta
    Příspěvky
    39

    Default

    musím použít to na více než jeden styl. Mobilní styl je pro mobilní telefony a zobrazuje pouze na smartphone detekce, kdy návštěvník webu. Jinak vidí vB4 výchozí styl.

    Jak mám používat na více než jeden ještě v době?

    Quote Původně odeslal Marcin Kalak View Post
    Přidat vlajky na mobilní stylu:
    1. Otevřeno AdminCP->Styles & Šablony->Style Manager->Default Style->Upravit šablony->vbenterprisetranslator_flags.
    2. Změnit hodnotu Styl z Výchozí Styl na váš mobilní styl.
    3. Uložit šablonu.
    Pokud chcete přidat další vBET šablony (např. přidat vlajky ke přeložené zprávy), pak je importovat další potřebné vbenterprisetranslator styly.

  2. #12
    Člen
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Umístění
    Atlanta
    Příspěvky
    39

    Default

    Nevadí, jsem na to přišel. Zkopíroval jsem vbenterprisetranslator stylu přes mobilní styl místo přepínání. Nyní vBET funguje v obou stylů. Díky za tip. Možná budete chtít přidat do své dokumentace tak ostatním vědět.

  3. #13
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Po importu šablony vBET pro mobilní styl, můžete nastavit hodnotu {vb:syrové vbenterprisetranslatorflags} jak v mobilní stylu a výchozí styl. Příznaky nejsou uvedeny v mobilní stylu, protože v mobilní styl nebyl šablony vbenterprisetranslator_flags.

  4. #14
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Quote Původně odeslal mykkal View Post
    Nevadí, jsem na to přišel. Zkopíroval jsem vbenterprisetranslator stylu přes mobilní styl místo přepínání. Nyní vBET funguje v obou stylů. Díky za tip. Možná budete chtít přidat do své dokumentace tak ostatním vědět.
    Jsem rád, že jsem mohl pomoct.

Stránka 2 z 2 FirstPrvní 12

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •