Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 4 z 4

Závit: DBSEO funguje

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Únor 2012
    Příspěvky
    12

    Default DBSEO funguje

    jen v případě, že je někdo zájem.

    Ten dbseo nastavení a pracovat první

    pak nainstalovat bb a použijte normální nastavení url dont vybrat cokoliv udělat, se snídaní?

    Moje otázky, kde jsem si prázdné výsledky a různé jiné wierdness byl dolů ke starší nainstalovat, takže ujistěte se, že jste odstranili úplně

    pak se ujistěte, že máte pracovní překladatel to byla moje další otázka. během testování jsem použil plnou kvótu z yandex v den, ro soemthing tak jsem viděl divné otázky po tom

    BB tým mohl byste prosím nějaké hlášení / informace o stránce, kde je napsáno, co byl přeložen a co bude ytranslated (tj. je ve frontě atd.), jak jsem měl těžké přijít na to, proč jsem se jen zdálo, že mají EN a FR cache položky pouze tehdy, (i když francouzský nefungovalo)

    basiclaly pokud máte problém, jděte zpět do nuly a začít znovu

    Přidat bb poslední a dont mess with nic po.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Vezměte prosím na vědomí, že bb umožňuje nastavit, které jazyky by měly být uložené v mezipaměti. Pokud se vám cache pouze EN a FR, pak možná máte vypnutý cache pro další jazyky. Také můžete ručně jít si stránky v jiném jazyce, a pokud to je přeložen (můžete se také mimo kvótu v překladu poskytovatele), pak zkontrolujte, zda šlo do cache. Také v případě hodnocení cache musíte nastavit příslušná práva pro adresáře (podrobnosti v hodnocení cache popis).

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Listopad 2014
    Příspěvky
    4

    Default

    Ahoj kluci, jsem vyslán další závit na to. Já nejsem vidět mé vlákno, takže jsem zvědavý, jestli to je mrtvý produkt?

  4. #4
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Váš příspěvek má zmizí v moderování. To bylo schváleno a zobrazí ji. bb funguje a rozvíjí se.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •