Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 2 z 2

Závit: OMG vidět tuto odpověď

  1. #1

    Red face OMG vidět tuto odpověď

    Včera jsem dostal email od Kontaktujte nás nějaký finský kluk si tuto odpověď, která mě šokoval :-

    Code:
    Jesus christ guys, do not provide translations for other languages, they're mostly horrible bullshit. For example this: http://www.pdaapps.org/fi/pc-softwares/20113-winrar-3-80-a.html
    Makes no fucking sense. Not a single understandable sentence here. Ask any Finn. And they're popping into my Google search results. I don't want to see anything like this ever again.
    
    Thanks and peace.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Jak můžete vidět na tomto fóru Google překlady jsou většinou velmi dobré Tak dobře, že lidé psát v různých jazycích rozuměli a aby diskuse

    Samozřejmě, že je ještě automatického překladu, ale Google dělá to lepší a lepší a lepší



    Jeden chlap je naštvaný, někteří jen tak na jiném místě, některé tlačítko inzeruje, někteří zůstanou - to se děje pořád, i ve svém původním jazyce. Ale teď se to stane víc, protože se tak děje i přeložený obsah. Takže více lidí přichází na vaše fórum, možná některé z nich budou zlobit, ale stále více lidí se na váš reklamu a bude větší šance, že více lidí bude pobyt na fóru.

    Tak se snadno takové zprávy - Mohlo by to být člověk zlobit od konkurence, která prostě nemá rád, že fórum je vyšší, než byla jeho v jeho rodném jazyce

    Skutečnost je - člověk našel na internetu přeložený obsah. A je tu mnohem více lidí, kteří se. Pro mě je to opravdu skvělé!

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •