Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 6 z 6

Závit: Pomocí apertiumtest.php, co vypadá jako práce a ne díla

  1. #1
    Člen
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    97

    Default Pomocí apertiumtest.php, co vypadá jako práce a ne díla

    Ahoj kluci, jen testování pomocí apertiumtest.php pro testování, a dostal tuto zprávu, co je to, že, je že říká, že funguje nebo ne?

    Počáteční test překlad na Apertium
    Výsledek testu: {"responseData": {"translatedText": "Ahoj adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Testovací chyba:
    Doba připojení (ms): 2646.09082031



    Děkujeme, že jste před

  2. #2
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Tato zpráva říká, že všechno je v pořádku, a překlad Apertium funguje.

  3. #3
    Člen
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    97

    Default

    -jsem se snažil otevřít některé další stránku jazyka, ale stále není přeloženo
    kolik apertium maximální limit ve skutečnosti, permonth nebo perday, někdo?


    -jsem se snažil odstranit api klíč z admincp > BB zprostředkovatelů překlad > Apertium překlad API klíč
    pak se snažil otevřít soubor apertiumtest.php znovu, jeho stále zobrazení stejné zprávy

    Počáteční test překlad na Apertium
    Výsledek testu: {"responseData": {"translatedText": "Ahoj adiï½s"}, "responseDetails": null, "responseStatus": 200}
    Testovací chyba:
    Doba připojení (ms): 1141.77612305
    takže jeho vypadá tato zpráva znamená, že její nefunguje

    můžete sdílet, co je apertiumtest.php zpráva pro vbenterprisetranslator.com, a je to tady funguje apertium?

  4. #4
    Člen
    Datum registrace
    05. 2010
    Příspěvky
    97

    Default

    aktualizace, jsem stále prázdné api klíč z admincp > BB zprostředkovatelů překlad > Apertium překlad API klíč

    a zkoušel apertiumtest.php soubor znovu teď (několik hodin po poslední příspěvek výše), poselství teď se mění na tuto


    Počáteční test překlad na Apertium
    Výsledek testu: {"responseData": {"translatedText": nulový}, "responseDetails": "není podporováno pár", "responseStatus": 451}
    Testovací chyba:
    Doba připojení (ms): 744.413085938

  5. #5
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Apertium v současné době nefunguje. Neexistuje žádné oficiální prohlášení od nich. Monitorujeme situaci.

  6. #6
    Zakázán
    Datum registrace
    Srpen 2012
    Příspěvky
    481

    Default

    Apertium, teď to funguje.



    Quote Původně odeslal basketmen View Post
    -jsem se snažil otevřít některé další stránku jazyka, ale stále není přeloženo
    kolik apertium maximální limit ve skutečnosti, permonth nebo perday, někdo?
    Apertium nepodporuje všechny dvojice jazyků. Navíc Apertium je převodník pro Microsoft a Google, nelze použít samostatně na účinně překládat stránky. Apertum přístup často závisí na provoz na serveru.

    Quote Původně odeslal basketmen View Post
    -jsem se snažil odstranit api klíč z admincp > BB zprostředkovatelů překlad > Apertium překlad API klíč
    pak se snažil otevřít soubor apertiumtest.php znovu, jeho stále zobrazení stejné zprávy
    Apertium přístup nevyžaduje klíč. Registrovaní uživatelé však mají vyšší limit dotazů.

    Quote Původně odeslal basketmen View Post
    můžete sdílet, co je apertiumtest.php zpráva pro vbenterprisetranslator.com, a je to tady funguje apertium?
    Mám stejnou zprávu jako první a Apertium funguje.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •