Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 6 z 6

Závit: Všechny inzeráty zmizí, potřebují pomoc:)

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    01. 2010
    Příspěvky
    15

    Cool Všechny inzeráty zmizí, potřebují pomoc:)

    Nainstaloval jsem si nejnovější verzi 2.4.1 na své testovací stránce. Měl jsem trochu potíže umístění vlajky a nakonec se objevily pod nebo na spodní části pod navigační lišty ad.

    Překlad výběr a workings byl fantastický, pak se najednou ad a příznaky zmizely.

    Jsem vypnul produkt, nic se nestalo, stále chybí reklamy. Pak jsem uninstaled produkt, stále se nic nedělo, žádné reklamy. Odstranil jsem všechny soubory související s produktem. Teď mám ad zpět.

    Jakékoli návrhy budou velice vítány.

    Díky,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Velmi zvláštní, ale pokud máte ještě problém s reklamami poté, co byl zakázán vBET To znamená, že to není chyba vBET (mod nic nedělá, když je to zakázáno - Erotika stará o to). Zvláště, že to byla práce na začátku a jen se zastavil v určitou dobu (jak jsem pochopil).

    Dokážete ji zopakovat? Prosím, nainstalujte vBET znovu a řekni to opakovat?

    Mohlo by to být nějaký dočasný problém s AdSense.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    01. 2010
    Příspěvky
    15

    Default

    To je to, co jsem si myslel taky. Nedávalo žádný smysl, proto jsem se ptal. Udělám znovu zítra (svého času). Dám vám vědět, co se stane.

    Díky,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Velký

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    01. 2010
    Příspěvky
    15

    Default

    Dobrá zpráva, instalace dopadla dobře a bezchybné. Zatím asi po hodině testování, žádné ztráty na inzerát

    I Hate This Part .... VUT v Brně,

    1. Všiml jsem si, že je docela pomalý, ne rychle, jako na této stránce. Předpokládala jsem, že je aktualizace funkce

    2. Našel jsem nějaké anomálie v Kategorie fóra, jsem testoval s IE8 a Chrome. Oba mají různé anomálie.

    3. Je navigační lišty tlačítko k dispozici pouze v vBET 3.3.?

    Prosím, neváhejte se podívat na testovací stránky MyCockpit.org - Úvod

    Pokud chcete proniknout hlouběji, dejte mi vědět e-mailem, také by se rádi k testování beta vBET 3.3. na své zkušební stránce.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    1. Bezplatná verze je pomalejší. vBET 3.x se platí, a to je více optimalizována.
    2. Prosím, otevřete nové vlákno na toto a popsat více
    3. Pokud máte na mysli rozbalovací menu s vlajkami - pak ano.

    Vezměte prosím na vědomí, že vBET 3.3.0 nebude připraven VB4. Placená verze vBET budou připraveny k VB4 v březnu.

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •