Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Výsledky 1 na 8 z 8

Závit: Velmi zvláštní vydání

  1. #1
    Člen
    Datum registrace
    01. 2010
    Příspěvky
    53

    Default Velmi zvláštní vydání

    I když jsem měl nějaké zatížení serveru na server, najednou jsem si varování od VB, že jsem neúplné informace ve Vašem profilu vyplnit. , který zní opravdu divně, protože Nemám žádné pole, protože všechny byly již obsazena.

    Chodím k uživateli cp a vidím, že to, co byla umístěna v mé "o mně" byl změněn na italské. Na začátku jsem si myslel jsem pirát nebo něco, můj hostitel zkoumal, ale nezjistil, a později jsem zkontroloval, co toto slovo znamená v italštině a je přeložený termín, co jsem již ve svém profilu.

    To je velmi zvláštní, protože se zdá, že tak nějak to bylo způsobeno vbet. Nevím proč, a já jsem opravdu rušit, aby zjistili, že tyto věci mohou mít vliv i další údaje. nejdivnější věc však je, že jsem měl Database Cache vypnutá.

    jakékoliv myšlenky Co se děje?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    vBET nesmí měnit data. vBET nebudou překládat informace, které přijde poštou. Možná, že jste spáchal si - v takovém případě zašlete tyto údaje k serveru a vBET nemění POST informací tak, aby šel do DB. Toto je pouze hypotéza. A týden hypotéza, protože vBET neprojeví v hodnotách vstupních polí ... Takže vlastně jediný důvod, vidím, že nyní je, že tyto údaje posílat na server.

    V tuto chvíli si nejsem jistý, nerozumím vám dobře. Takže prosím, poskytne přesné informace:
    - Na které straně podle vás tato data (URL)
    - Jaký je název pole
    - Lze reprodukovat problém?

    Ověříme, že poté, co bude mít jistotu, co pro kontrolu

  3. #3
    Člen
    Datum registrace
    01. 2010
    Příspěvky
    53

    Default

    USERPROFILE pole "O mně", tohle byl změněn. Měl jsem něco písemné tam, pak se z nějakého důvodu jsem dostal varování, že jsem neúplné informace ve Vašem profilu ačkoli všichni byli naplněni. pak se půjdu podívat a vidím, že v tomto profilu terénu "o mně", vstup byl v italštině: /

  4. #4
    Člen
    Datum registrace
    01. 2010
    Příspěvky
    53

    Default

    Viděl jsem také, že někteří ne anglicky znaků, kde se změnil na ?????????? Například v meta popis: /

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    OK, takže - jste schopni reprodukovat? Chápu správně, že budu muset upravit profil na přeložené stránce a formy vyvolat chyby, a poté bude přeložen? Ano? Prosím, dejte mi v bodech, co dělat - budeme pracovat na reprodukci v našich testovacích fórech a opravit
    Naposledy upravil vBET; 25-09-11 na 22:21.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal tsak76 View Post
    Viděl jsem také, že někteří ne anglicky znaků, kde se změnil na ?????????? Například v meta popis: /
    Je to stejný problém - editace profilů, nebo něco jiného? Pro nové situace je nutné otevřít nové vlákno a dát více informací

  7. #7
    V důchodu;)
    Datum registrace
    08. 2011
    Příspěvky
    441

    Default

    Snažil jsem se kopírovat tento problém v našem testu forum v souboru / ukládání / překládat údaje "o mně", ale nebyl jsem schopen to udělat. Je mi líto, musím mít více tipů

  8. #8
    V důchodu;)
    Datum registrace
    08. 2011
    Příspěvky
    441

    Default

    Žádná odpověď, považuji za vyřešeny, pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se tohoto tématu, prosím zeptat, budu znovu otevřít, pro všechny další otázky, prosím otevřít nové vlákno

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •