Důležitý: Tato stránka používá cookies, (cookies). Používání této webové stránky bez nutnosti vypnout soubory cookie v prohlížeči, znamená to, že souhlasíte s tím, pro jeho použití.
Kup teď! Funkce Soubory ke stažení

Vydělávejte s námi!

Pokud chcete začít vydělávat peníze s BB spojení Partnerský Program.
Stránka 1 z 3 123 PosledníLast
Výsledky 1 na 10 z 24

Závit: VB 4.1.4 a 4.2.3 vbet - nepořádek

  1. #1
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2011
    Příspěvky
    138

    Default VB 4.1.4 a 4.2.3 vbet - nepořádek

    Stačí upgradovat na Vbet 4.3.0 a mají spoustu problémů s editorem stránek "odpověď na téma", "Upravit příspěvek", "Jdi pokročilé" při přechodu na jiném jazyce Výchozí nastavení. Stránka je chaos, a zdá se, že angličtina a další jazyk smíchané dohromady až na knoflíky.

    Snažil jsem se nahrát přílohu, takže může být problém prohlédnout zde, ale nedaří se mi to bez ohledu na to, co dělám.
    Naposledy upravil norku; 15-06-11 na 15:50.

  2. #2
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2011
    Příspěvky
    138

    Default

    Velmi zvláštní. To jen zdá, že se stalo na mém účtu správce. Testoval jsem několik alias účtů a jsou v pořádku ....

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Ověřil jsem si, že pomocí účtu dat hodin a našel jsem žádný problém. Popište, prosím, přesně krok za krokem, jak reprodukovat na forum.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2011
    Příspěvky
    138

    Default

    Ano, tento problém se zdá, že ovlivňují pouze admin účtu. Zkontrolujte prosím pm

    Díky

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Znovu zkontrolována a našel jen jeden problém - když jsem na přeložené stránce a některé rychlou odpověď, pak poté, co šel na pokročilé vidím přeložený obsah. Můžeme reprodukovat na našem fóru, takže se budeme starat o to.

    Stále jsem nenašel problém s "post edit 'nebo' odpovědět na téma". Uveďte prosím přesný návod, jak reprodukovat - krok za krokem, od něhož se v úvahu, od které adresy URL.

    PS.
    Prosím, čisté naší testovací zprávy / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2011
    Příspěvky
    138

    Default

    Díky Michal.

    Dám přesný postup, jak reprodukovat za pár minut

  7. #7
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2011
    Příspěvky
    138

    Default

    Pokud se přihlásíte pomocí figuríny admin účtu jsem poslala a potom proveďte následující kroky, měli byste vidět, co mám na mysli:

    1.
    otevřít jakékoli vlákno
    klikněte na "odpovědět na téma" a pak "Proveď Pokročilé" - CSS je v pořádku.

    2.
    Změna jazyka na jiný jazyk kliknutím na vlajky pod navigační lišty
    otevřít jakékoli vlákno
    klikněte na "odpovědět na téma" a pak "Proveď Pokročilé" - css je chaos (zvláště pod box CKEditor)
    Naposledy upravil norku; 15-06-11 na 17:26.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Nevidím ho. Ale vy jste absolutně přesné. Které téma, které nejsou odpovědi - to je jedno. Neřekl jsi, které jazyk mám switch. EXACT znamená přesné - není zde prostor pro aplikaci "každý". Možná, že máte nějaký problém s chybným překladem výsledky cache nebo něco takového. Pak jsem se neviděl, co vidíte, že v jiné vlákno a dalších jazyků.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registrace
    02. 2011
    Příspěvky
    138

    Default

    byl přesný

    se to stane jen na admin účty

    se to stane na všechna témata

    se to stane, bez ohledu na jazyk, který jste nastavili v usercp

    se to stane bez ohledu na vlajku kliknete na pod navigační lišty

    Vidím stejný problém, pokud se přihlásím pomocí fiktivní účet jsem ti dal. Jsem vám k polské, takže neuvidíte žádné problémy, až kliknete na jednu z vlajek (ne polské vlajky samozřejmě) pod navigační lišty a potom zobrazit vlákno, klikněte na odpověď, pak jděte na Upřesnit.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET zaměstnanců) vBET's Avatar
    Datum registrace
    10. 2009
    Příspěvky
    3,037

    Default

    Quote Původně odeslal norku View Post
    byl přesný
    ...
    se to stane bez ohledu na vlajku kliknete na pod navigační lišty

    Jsem vám k polské, takže neuvidíte žádné problémy, až kliknete na jednu z vlajek (ne polské vlajky samozřejmě)
    A to je věc - jsem kontrolu polských Jak vidíte - nic, je zřejmé, ... Zvlášť, když píšete na stejné místo, že se to stane pro všechny překlady a samozřejmě ne pro polský překlad

    Mám 3 v noci, právě teď, tak jsem se podívat později. Doufám, že to je v pořádku pro Vás

Stránka 1 z 3 123 PosledníLast

Klíčová slova pro tuto téma

Přispívání

  • Vy není zakládat nová témata
  • Vy není vkládat nové příspěvky
  • Vy není přikládat
  • Vy není upravovat své příspěvky
  •