PDA

Zobrazit plnou verzi: Podpora dotazy



cosy
12-01-10, 18:35
Chci vědět o podporu:
Jaký časový rámec podpory se týká?
PPL, kolik může dát podporu v případě, vbet onemocní? nebo není schopen odpovědět ve fórech

vBET
13-01-10, 22:39
Není tam žádný časový rámec pro podporu. Jste-li naším zákazníkem získáte podporu pro nás. Samozřejmě, když se některé vBET verze budou zastaralé (velmi staré), pak se budeme rady z aktualizaci nové verze se řešení starých problémů.

Popište, prosím, "PPL".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Popište, prosím, "PPL".



PPL - lidé

vBET
19-02-10, 15:12
Samozřejmě nejsme tak velký jako Jelsoft, týmu vBSEO zatím:) V tuto chvíli jsem oficiální podporu hlasu a mám možnost pomoci v této oblasti, pokud to bude potřeba.

Většinou podpora je poskytována každý den, a to 24 / 7, ale každý den. Psal jsem hlavně, protože se může stát, že na dovolenou nebo jednou za několik víkendů příspěvky budou čekat trochu déle.

Doufám, že tato odpověď uspokojí:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1