Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 4 123 ... ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 35

Тема: vBSEO интеграция

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default vBSEO интеграция

    vBET могат да бъдат интегрирани с vBSEO в подкрепа на SEO превод връзки и също така да преведат заглавията вътре връзки за теми.

    ВАЖНО: Ако използвате vBET 3.x с vBSEO, трябва да направите пълен интеграция - това означава, че преди определянето на правила Htaccess Вие трябва да направите всички стъпки, описани в инструкциите за инсталиране. vBSEO интегриране раздел. За vBET 2.x потребителите просто правят .htaccess част (2 файлове необходими промени).

    За интегриране на vBET с vBSEO редактиране . Htaccess Файл:
    ТОЧНО преди всички правила за vbseo.php слагам само едно от тези два вида правила:

    -КРАТКО ПРАВИЛА
    Бърз и ефикасен но може да се използва, само ако сте НЕ използване на връзки с 2-знаци част т.е: yourforum.com/xy/

    Code:
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

    Ако ви форум използват поддиректория в URL АДРЕС, След това променете първите 2 правила добавяне директория на вашия нов форум с водещи "/" само след пренасочени =. Така че, т.е., ако вашият форум е в форум директория, тогава ще имате пренасочи = / форум / index.php и пренасочени = / форум / $ 2



    -ДЪЛГА ПРАВИЛАТА
    Винаги да използва

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    Ако ви форум използват поддиректория в URL АДРЕС, След това променете първите 2 правила добавяне директория на вашия нов форум с водещи "/" само след пренасочени =. Така че, т.е., ако вашият форум е в форум директория, тогава ще имате пренасочи = / форум / index.php и пренасочени = / форум / $ 2
    Последната промяна е направена от r.dziadusz; 08-11-11 В 20:40.

  2. #2
    Член
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    64

    Cool

    е посъветвани да използват карта на сайта за различни езици? , Имам настройки 500 URL адреси на карта на сайта, се завтече карта на сайта генератор и бум 280 създадена Sitemaps

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Точно сега интеграция с карта на сайта grenerator е дадена от неща vBSEO и не поддържа създаването на отделни Sitemaps за всеки език. Той поставя всички езици в един и същи файлове sietmaps.

    Някои от нашите потребители намират свой начин за постигане на тази точка. Т.е. можете да не се промени в генератор карта на сайта и напишете някакъв инструмент, който гласи карта на сайта файл и създаване на нови файлове с повишена URL адреси за превод.

    Ние имаме в TODO списъка ни, за да се постигне създаването на отделни Sitemaps за всеки език. Тя не разполага с най-висок приоритет в този момент, но ние си спомняме за този въпрос.

  4. #4
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    Не мога да се направи ми vbseo URL адреси, за да работят. но език = URL адреси работят

    тук си ми Htaccess

    Code:
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    #RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    ...
    никаква помощ (I следвали инструкциите)
    Последната промяна е направена от vBET; 15-02-10 В 13:00. Причина: Корекция на BBcode

  5. #5
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    никой не помага тук? не на подкрепа за даден продукт от 90 $

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от tsak76 View Post
    никой не помага тук? не на подкрепа за даден продукт от 90 $
    Здравейте. Съжалявам за вашите проблеми и че трябва да чака за отговор на въпроса си по-дълго, че ти харесва. Моля, обърнете внимание, че имаме различия с време и можете да имате средата на деня, когато ние можем да имаме в средата на нощта + Е в неделя
    Ние можем да ви уверя, че ние осигуряваме подкрепа, която плащате за - просто погледнете съдържанието на този форум. Просто се моля да са наясно, че не е 24 / 7.

    Отговорът за проблема ви отива в следващия пост.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от tsak76 View Post
    Не мога да се направи ми vbseo URL адреси, за да работят. но език = URL адреси работят

    тук си ми Htaccess

    Code:
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    #RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    ...
    никаква помощ (I следвали инструкциите)
    Вие не проследена инструкции добре - това е причината за проблема. Трябва да vBET правила точно преди всички правила, за да vbseo.php - не при просянето на файл. Дори е написано с големи букви там. Сега на вашия htaccess файл правила са преди дори двигател е включен, така че това може да бъде проблемът. Моля, направете корекция и ако проблем все още ще съществува, тогава моля отворете нова нишка за него в Отстраняване на неизправности с описание какво се случва ("не работи" може да бъде недостатъчно ).
    Последната промяна е направена от vBET; 15-02-10 В 13:14.

  8. #8
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    
    # Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /
    
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.mysite\.com
    RewriteRule (.*) http://www.mysite/forums/$1 [L,R=301]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    
    
    
    
    
    
    
    #RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/index.php [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    #RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    
    
    
    
    
    
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]





    това е това, което имам сега и doesn't работа ми каже как да го редактирате

  9. #9
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    ОК сега, между другото то е в противоречие с photopost Pro. Какво мога да направя, за да не засегне photopost професионалист?

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от tsak76 View Post
    Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    
    # Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /
    
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.mysite\.com
    RewriteRule (.*) http://www.mysite/forums/$1 [L,R=301]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    
    
    
    
    
    
    
    #RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/index.php [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    #RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    #RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    
    
    
    
    
    
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]





    това е това, което имам сега и doesn't работа ми каже как да го редактирате
    Тя не работи, защото сте коментирали vBET правила - премахнете # от началото на vBET правила

Страницата 1 на 4 123 ... ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •