Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 3 на 3 FirstПърви 123
Резултати 21 за 28 на 28

Тема: vBET и Еврофутбол 3.6

  1. #21
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    142

    Default

    Имате едно PM

  2. #22
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    142

    Default

    "F-(\\ D +). HTML '=>' f/archive/f- $ 1.html '
    Може ли някой да променя това, така че да могат да се добавят в Htaccess файл?

  3. #23
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    142

    Default

    Quote Първоначално публикувано от basketmen View Post
    Аз съм с Vb 3.6, тук е това, което правя така че Vb архив работи, просто искам да го споделите, ако някой може да направи по-съвършен, моля да го споделите твърде


    1. Определяне на знамена в архива
    , Ако флаговете не се показва в страниците си архив, използвайте тази стъпка

    Админ панел -> Plugins Продукти -> Plugin Manager -> търсене за приставката "Handle знамена в архива" без кавичките

    намерите

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/images/vbet/flags/vbet.css"/>';

    замени Еврофутбол Enterprise Преводач (vBET) - Осъществено от Еврофутбол с пътя си форум, флагове не се показва защото нередно изображения pathor, защото папката за архиви, rewrited също и в обяви, така че ние го фиксирате тук

    Code:
    $metatags .= '
    <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.yourdomain.com/forumfolderifany/images/vbet/flags/vbet.css"/>';


    сега се презареди и да проверите отново ви архив, знамена трябва да се показа и във вашите архиви страници








    2. Ако използвате rewrited архив страница използват vbseo, и в превод архив страница на връзката не е наред връзка, вие може да го оправи твърде


    например погрешно връзка като тази, то ще получите страница не намери грешка

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/f-2.html
    трябва да бъде по този начин, над URL липсва името на папката в удебелен шрифт по-долу, някои хора, използвайки / Архив / , Или / Карта на сайта / папка или друго наименование, папка

    Code:
    http://www.domain.com/forum/es/archive/f-2.html










    За да се определи това, ние можем да използваме vbseo CRR

    отидете да ви vbseocp.php -> Потребителски Правила Rewrite -> добавете тази линия (в долната част на колона CRR), ако си архив името на папката / архива / като този http://www.domain.com/forum/archive/

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/archive/f-$1.html'


    ако си архив папка / Карта на сайта / име на папка като този http://www.domain.com/forum/sitemap/ просто смяна на името на папката

    Code:
    'f-(\d+).html' => 'f/sitemap/f-$1.html'



    това ще свърши работа, можете да използвате vbet, за Vb 3.6 страници архив









    3. Ако получите съобщение за грешка като тази в началото на архива страница по някое време (това не е свързано, или защото по стъпка 2 по-горе)




    използвате този Мето инструкцияАз използвам него и неговите творби
    Това не работи без vBseo форум

  4. #24
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    Quote Първоначално публикувано от mario06 View Post
    Може ли някой да променя това, така че да могат да се добавят в Htaccess файл?
    може би не съм прав, как да пиша това в Htaccess, но се опитайте това или това може да бъде пример, добавете в Htaccess долу RewriteEngine На



    RewriteRule е (.*). HTML $ f/archive/f- $ 1.html



    или




    RedirectMatch 301 е-(.*) \\ HTML $ http://www.yourdomain.com/f/archive/f- $ 1.html

  5. #25
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от mario06 View Post
    @ Майкъл
    Той не е завършен, защото сте го решили, това е завършен, когато реши проблема.
    Поздрави
    Моля, прочетете внимателно - като завърши, се счита за дискусия за това, което сте платили (това е това, което пише в последните публикации) и аз ви помолих да не пиша същото съобщения.
    Разбира се, стига да имат проблем и искат да се даде някаква нова информация, са абсолютно свободни да го направят. Точно както съм написал:
    "Моля, имайте предвид, че тази дискусия се смята за завършено Освен ако не сте нещо ново, за да пиша, моля не спам."

    Моля, прочетете го цялото отново, ако искате да бъдете сигурни за смисъла на този цитат:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post4588

    Също така, ако сте взели впечатление, че не ви е позволено да пиша тук, моля, моите извинения за това недоразумение. Аз ще пазя вниманието ми, за да бъдем по-точни в бъдеще. За съжаление отново

  6. #26
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    142

    Default

    Има член тук, че намерих заобиколно решение на този проблем, но той използва vBSEO и аз не така че не работи за мен. Аз не разбирам защо да не може да осигури корекцията без достъп до сървърите ми, както казах, аз не ще даде информация за моя сървър.

    Ако тази държава определя себе си за кодиране, тогава защо не сте в състояние да направи това, тъй като вие сте на програмист? Както казах и показа по-горните теми, че в първите си дела пост, но знамената се определи вашия не се показват (те са невидими), но когато поставите мишката върху тях с мишката можете да ги видите и да кликнете, за да се преведе като нормални, Аз говоря за архива знамена, разбира се.

    Вие ми кажете да не се пишат едни и същи послания, но аз трябва да има предвид, че аз съм все още тук с никаква подкрепа.

    PS. Разбирам английски много добре като се има предвид, че това е моята майчиния език.

    Поздрави

  7. #27
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    Quote Първоначално публикувано от mario06 View Post
    Има член тук, че намерих заобиколно решение на този проблем, но той използва vBSEO и аз не така че не работи за мен. Аз не разбирам защо да не може да осигури корекцията без достъп до сървърите ми, както казах, аз не ще даде информация за моя сървър.

    Ако тази държава определя себе си за кодиране, тогава защо не сте в състояние да направи това, тъй като вие сте на програмист? Както казах и показа по-горните теми, че в първите си дела пост, но знамената се определи вашия не се показват (те са невидими), но когато поставите мишката върху тях с мишката можете да ги видите и да кликнете, за да се преведе като нормални, Аз говоря за архива знамена, разбира се.

    Вие ми кажете да не се пишат едни и същи послания, но аз трябва да има предвид, че аз съм все още тук с никаква подкрепа.

    PS. Разбирам английски много добре като се има предвид, че това е моята майчиния език.

    Поздрави
    Аз мисля, аз просто късметлия преди и си не може перфектно, също и съм сигурен, ако аз дам моя FTP детайли да Michał той може да го решават твърде вече покупка интеграция / инсталация услуга $ 30 преди, и си направи дори му трябва време, аз вярват, Michał е един от най-големите програмист, че чрез Еврофутбол, просто опитайте по-сговорчиви с него и да даде съвети, които могат да помогнат

    BTW аз просто обмисля да се премахне функцията за архивиране в vb след четене тази тема и това пост, Защото те казаха достатъчно с карта на сайта генератор
    Последната промяна е направена от basketmen; 15-09-10 В 08:20.

  8. #28
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от mario06 View Post
    Има член тук, че намерих заобиколно решение на този проблем, но той използва vBSEO и аз не така че не работи за мен. Аз не разбирам защо да не може да осигури корекцията без достъп до сървърите ми, както казах, аз не ще даде информация за моя сървър.

    Ако тази държава определя себе си за кодиране, тогава защо не сте в състояние да направи това, тъй като вие сте на програмист? Както казах и показа по-горните теми, че в първите си дела пост, но знамената се определи вашия не се показват (те са невидими), но когато поставите мишката върху тях с мишката можете да ги видите и да кликнете, за да се преведе като нормални, Аз говоря за архива знамена, разбира се.

    Вие ми кажете да не се пишат едни и същи послания, но аз трябва да има предвид, че аз съм все още тук с никаква подкрепа.

    PS. Разбирам английски много добре като се има предвид, че това е моята майчиния език.

    Поздрави
    Вие сте с никаква подкрепа, защото вие отказахте подкрепа. VBet 3.x официално поддържа само Еврофутбол 3,8 какво знаете wery добре. Вие използвате vBET не поддържа версия на Еврофутбол - Еврофутбол 3,6, което е много по-стари, отколкото поддържа Еврофутбол 3,8

    Въпроси, които ви е дал, вече е отговорено - Мисля, че повече, че след - аз не искам да се повтаря отново и отново, моля, просто прочетете предишни съобщения.

Страницата 3 на 3 FirstПърви 123

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •