Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 5 на 5

Тема: Сайтът ми не се индексират x52?

  1. #1
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    142

    Exclamation Сайтът ми не се индексират x52?

    Здравейте аз съм с помощта vbseo карта на сайта генератор без vbseo, аз просто исках да знам най-добрите настройки за него, тъй като съм забелязал, че моите преведени мнения не се индексират на Google и съм проверена и е установено, на всички 52 езика в базата от данни на са пълни (преводи работа), просто моя форум родния език такива са индексирани в Google.

    Може ли някой да ми помогне да го конфигурирате, тъй като бих могъл да направи нещо погрешно, или не пиша?

    Или имам проблем другаде, защото аз не разбирам тази?

    Най-добри пожелания

  2. #2
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    142

    Default

    Никой не?

    С всички тези успехи, защо съм толкова нещастен?

    Имам чуждестранните посетители, идващи (много) и чуждестранни Google добавя (много), но аз не виждам език преведени индексиране (няма)??

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    38

    Default

    Можете ли да публикувате URL адрес, така че някои от членовете да погледнете?

    За какво се струва, намерих по-добре да се преведе на 10 или най-популярните езици. Започнете с богатите страни, които могат да имат интерес към вашата тема. Напр. за футболен форум ще се трансформира европейски езици (испански и португалски са също говори в Южна Америка), ще включва също японски и южнокорейски.

    Помислете за Филипините имат БВП на глава от населението от около $ 1800 USD, сравнете това на Норвегия, която е около $ 94.000 USD. Много африкански страни имат БВП на глава от населението под $ 500 P / a.

    Кои страни са по-склонни да съдържа потребители, които ще купуват и рекламодателите, които прекарват?

    Ако Googlebot щеше да пропълзи 1 милион страници на сайта ви на месец, ще искате да пълзи френски или норвежки страници или филипински или Африканс си страници?

    Без да виждат вашия сайт, мисля, повечето хора са луди, се опитва да получи 52 езика индексирани. Тесен го няколко заможни икономики и да се концентрира върху тези.

  4. #4
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    142

    Default

    Моите сайтове за мобилни телефони.
    Така или иначе тази история за успеха им е Ал: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    и както каза той, отиде до 12000 URL адреси, които се индексират в рамките на Google, и сега има над 130000 & все още катерене, имах 59100 преди vbet и сега имат 61000 с 52x??

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html тук собственикът е друг успех без помощта на карта на сайта (това може да бъде проблем?), аз съм с карта на сайта, защото, доколкото обратно, като паметта ми е винаги се препоръчва??

    PS. Може ли повече подробности за настройка да бъде пусната в тези истории за успеха, защото всичко е само малко прекалено генерично лекарство за мен?

    Поздрави
    Последната промяна е направена от mario06; 28-06-10 В 06:45.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Моля, обърнете внимание, които ни питат защо Google не се индексират още повече на страниците си - това е въпрос на Google ...
    Все още можем да ви дадем няколко съвета:
    1. Уверете се, какви са ви блокиране в robots.txt и да проверите, когато на последните промени е направено там. Ако сте започнали наскоро блокиране на някои сайтове (в последните 2-3 месеца) - като член страници, тъй като ние препоръчваме - след това Google не е само индексиране на новите си сайтове, но също така премахва блокиран един от индекса.
    2. Google обхожда и индексира страници с собствената си не знаят алгоритми - все още някои мисли за тези са известни. Т.е. си ранг на страницата ще определи колко бързо Google ще актуализира индекси за вашите сайтове.
    3. Вие не сте официално поддържа от vBET версия на vBulletin - 3.6.x и това всички вашите архив страници са прекъснати след инсталиране на vBET. Ние решен този проблем наскоро - така архив работи отново върху вашия форум. Все още поради на vBulletin бъг вашите преведени форум архив страници не работят така че Google картотекира не тези и също така няма да откриете преведени нишки архив страници (защото връзките към тези, които са на форум архив страници). Точно както напомнящо писмо - моля вижте тук за повече подробности: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    За карта на сайта - моля, имайте предвид, че мнения, написани от нашите потребители са написани от нашите потребители Той не трябва да представлява официалните изявления на екипа на vBET. Много е хубаво да има карта на сайта. Не е необходимо да интегрирате vBET с генератор на Sitemap, но се поддържа, ако искате да го направите. Ако не го направите, тогава Google така или иначе ще намери връзки към преведените ви страници - само чрез обхождане на форума ви (имате връзки към преведени страници под флагове - Google също го вижда).

    За повече подробности в истории за успеха отново: мнения, написани от нашите потребители са написани от нашите потребители. Така че, моля попитайте конец автори за подробности. Можете PM тях или да поиска или повече подробности в нишка, която се интересувате за.

    Моля, кажете очаквате ли повече информация / съвети / помощ относно този проблем или можем да го затворите.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •