Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 19

Тема: Потребителските имена все още преведени

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Потребителските имена все още преведени

    Има много места, където са показани потребителските имена. Ако сте намерили едно от местата, където все още са преведени потребителски имена - моля да го докладва тук

  2. #2
    Junior Member nectons's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Място
    Πειραιάς
    Мнения
    10

    Default ...

    Text automatically translated from: Greek to: Bulgarian
    Translated text
    Ние никога не са имали такъв проблем bytheway.gr. Ако наблюдавате всеки курс (имаме версия 3.8.4 PL1) означава, че ние знаем.
    Original text

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Точно сега е трудно да се забележи странен потребителски имена няма да бъде преведена. Но има някои области, където е възможно, че потребителски имена ще бъдат преведени все още. Ако намеря такова място, че ще работи върху нея
    Последната промяна е направена от vBET; 13-10-09 В 15:59.

  4. #4
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    21

    Default

    Моите потребителски имена са преведени навсякъде, кой е онлайн, мнения и др.
    Последната промяна е направена от vBET; 08-11-09 В 01:46. Причина: Грешен BBCodes

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от dai-kun View Post
    Моите потребителски имена са преведени навсякъде, кой е онлайн, мнения и др.
    Току-що проверих този пост в друг език - вашето потребителско име не е преведена тук. Можеш ли да ме PM точните връзки, където вашето потребителско име се превежда?

  6. #6
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    21

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Току-що проверих този пост в друг език - вашето потребителско име не е преведена тук. Можеш ли да ме PM точните връзки, където вашето потребителско име се превежда?
    На собствения ми форум, който трябва да имат достъп до

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от dai-kun View Post
    На собствения ми форум, който трябва да имат достъп до
    Използвате ли всеки мод, който премахва коментари? ...
    Виж това:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...t.html # post213

    Ако имате преведени навсякъде след това предполагам, че използвате такива мод.

  8. #8
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    21

    Default

    Хм Съжалявам, че не знаят какво е "отстраняване на коментари" означава. Можете ли да обясните или да даде пример за такъв мод? Ние можем да се състави списък твърде на модове, които "премахване на коментари".

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от dai-kun View Post
    Хм Съжалявам, че не знаят какво е "отстраняване на коментари" означава. Можете ли да обясните или да даде пример за такъв мод? Ние можем да се състави списък твърде на модове, които "премахване на коментари".
    vBET използва HTML коментари да се определи кои части на вашия резултат страница не трябва да бъдат преведени. То просто поставя такъв текст между:
    <!--START vBET NOT TRANSLATED AREA-->
    и
    <!--END vBET NOT TRANSLATED AREA-->

    Така че ако използвате някои Министерството на отбраната, който почиства HTML коментарите след това резултат който идва крайния vBET плъгин (тя е тази за global_complete кука) е без тази обявления и vBET е превод на всичко - както се е командата.

    Така че, моля да се намери на МО, която е премахване на HTML коментари и да го спрете или за плъгин му му ползване global_complete кука, за изпълнение на поръчки до 1001. Ще го направя всичко от Admin CP.

    Ако имате нужда от повече съвети, просто ми кажи, аз с удоволствие ще ви помогне

  10. #10
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    21

    Default

    Опитах се да изключите всички global_complete плъгин кука (с изключение на vBET и vBSEO, разбира се), но все още се превежда.

    Аз ще трябва да мине през всеки продукт и да го забраните един по един да се намери виновника.

Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •