Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 8 на 8

Тема: Как да пропуснете <code> </> код?

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    5

    Smile Как да пропуснете <code> </> код?

    Здравейте, аз съм нов с VBET, и аз имам програмен форум .. и всички теми са едно <code> </ код> върху него, и аз искам да пропуснете за превод, че ..

    Някакви идеи?

    моя форум: WWW точка programmershere Dot Com

  2. #2
    Еврофутбол Enterprise Преводач (vBET) Персонал
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    1,000

    Default

    Не мога да възпроизвежда проблем, може би имам по-стара версия на форума. Моля да ми пишете какво имате точната версия на Еврофутбол, и аз ще се опитам да го възпроизвежда върху Автоматични версия като вашия форум.


    този проблем е вероятно причинена от премахване на коментари от плъгин (vBET използва коментари NTA - не tranlated площ - за описване на областта без превод).

    Опитайте се да изключите този плъгин (премахване на коментарите).
    Моля, опитайте да намерите конфликт с други модове. За да направите това, забранете други модове и да оставят само vBET. ако грешката не се случи, превключете на свой ред допълнително модове, за да видим къде е конфликтът.

    Добавен:
    Моля, обърнете внимание, че vBET поддържа прескочите код, PHP и HTML BBCodes превод. Ако това не е работа на вашия форум, а след това най-вероятно сте включен ceaning на HTML коментари (както е описано по-преди), какво е забранено, защото от HTML коментари vBET марки части на изход, който нос Предполагам, че трябва да бъдат преведени (ние наричаме не Преведено Площ - NTA).
    Последната промяна е направена от vBET; 18-06-10 В 10:15.

  3. #3
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    5

    Default

    Благодарение kamilkurczac, но не е проблем ..

    Искам да SKIP превода на HTML съдържание вътре <code> тагове

    Пример:


    Сега е: <? PHP функция модулират {ехо $ модулират;}> <code> </ код>
    Сега е: VBET превежда на всички езици .. Искам да запазя, че в английски език, без превод на

    Разбираш ли?

    Аз искам да направя VBET SKIP целия текст, който е вътре <code> </ код>!

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здравейте. Съжалявам за объркване. Еврофутбол подкрепя код BBCode и се пише за HTML код тагове - това е източник на недоразумение.

    Ако използвате код HTML тагове в шаблони, моля редактирате тези шаблони и цялата код съдържание не е преведено площ - така че между <! vBET_SNTA -> <! vBET_ENTA ->

    Ако използвате код HTML тагове в мнения, моля редактирате тези мнения и промяна код HTML маркер в код BBCode.

    Моля, кажете, че това решава проблема ви.
    Последната промяна е направена от vBET; 19-06-10 В 00:29.

  5. #5
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    5

    Default

    можете да погледнете в моя форум

    Програмистите Тук

    е 220,000 мнения с <code>, как бих ги редактирате всички?

    има друго решение?

    виж пример тук

    programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    В този момент vBET не подкрепят това, но ние можем да. Аз съм движение на пощата с изисквания на функции.

    Така че сега vBET ще не превеждам ourputs на код, HTML и PHP bbcodes. Ние не са имали всяко искане за не превод на код HTML тагове преди. Поради изпълнение, ние ще го конфигурират. Вие ще можете да се включите вариант, който ще защитава съдържанието на код HTML тагове срещу превод. Тя ще бъде включена в следващата версия Поради сложността (ние правим точно същото нещо за HTML Tags сценарий и стил) няма да можем да дадем бърза корекция по-рано - съжалявам, че трябва да изчакате това. Но ние сме планиране на нови vBET 3.x освобождаване това / следващата седмица и следващата vBET 4.x освобождаване в първата седмица на следващия месец, така че се надявайте, че можете да изчакате това кратко време

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Съставено - ще бъдат включени в следващата версия

  8. #8
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    5

    Default

    Благодаря много!

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •