Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 10 на 10

Тема: Всеки един трябва VBET работи с Nginx като прокси

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    64

    Cool Всеки един трябва VBET работи с Nginx като прокси

    според препоръките на vb.com имам nginx, инсталирани на сървъра положителни, това е натоварване е надолу от 25 + 5 лошо нещо е сайт преводи спря да работи напълно, аз съм принуден да премахнете mod, който купих да подобря трафик

    моя сайт подробности: -

    Еврофутбол 4.0.3 най-новите
    vbseo 3.5.0 предварително освобождаване
    Apache 2.2.x
    прокси сървър Nginx, за да служат на статично съдържание


    Благодаря предварително

  2. #2
    Член
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    64

    Default

    няма значение, аз имам да работят, някои промени, направени в сървър от моя сървър админите

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Радвам се, че обработват това - така или иначе за другите: Да vBET работи с Nginx (потвърдени от клиента форум). В следващия правила за освобождаване ще се прилага в пакет. За сега използват тези (трябва да се приеме, за да за вашия нов форум директория):
    Code:
    location /forums/ {
    
    rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;
    
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
    rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;
    
    
    if (!-e $request_filename) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }
    
    }
    
    if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
    rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
    }

  4. #4
    Член
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    64

    Default

    е това правило за Nginx като прокси?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Това са правила за Nginx. Не знам има ли разлика, ако го използвате само като прокси. Както написах, ние имаме потвърждение форма на нашите клиенти, че работи ОК на Nginx. Имате ли някакви проблеми с тези правила?

  6. #6
    Член
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    64

    Default

    Мисля, че тези правила са за Nginx като основен уеб сървър, ние сме Nginx като прокси за Apache, за да служи на статично съдържание, по-рано, когато ударих превежда и използва, за да получите грешка на изчакване портал, techs ми го поправя

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    OK така - съжалявам за объркването и страхотно, че сте се справили. Можете ли да споделите вашето решение с другите?

  8. #8
    Член
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    64

    Default

    Nginx чакам времето въпрос, съжалявам, не мога да разкрие много, тъй като тя била поета от управляващо дружество, които просто отговори "тя е била фиксирана" хаха

  9. #9
    Член
    Дата на присъединяване
    Авг 2010
    Мнения
    83

    Default

    Text automatically translated from: Russian to: Bulgarian
    Translated text
    Добър ден!

    Имам Nginx като пълномощник на Apache, посочените правила не работят, получавам съобщение за грешка 500.
    Original text

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Моля отворете нова тема за проблема си и даде повече подробности - които правила Използвахте ли?
    Използвате ли щанд - Nginx и Apache? Ако имате Apache did ти опитвам употреба .htaccess?

    Моля опишете го в отделна тема - това е за друг клиент въпрос и той вече е решен.
    (в този момент виждам преводи работят добре на вашия форум - моля, също така URL счупени страница)

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •