Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 8 на 8

Тема: два въпроса

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    18

    Default два въпроса

    Имам инсталиран безплатната версия, вчера имах ~ 200 паяци онлайн spidering преведените страници и моя сървър, е нараснал над 10-30 и аз трябваше да забраните хак да се върна нормално за натоварването на сървъра.
    Аз съм на Vb 3.8, мога да очаквам, платената версия няма да се претоварват моя сървър, както безплатната версия е да го прави?
    Второ, платената версия се превежда хакове като vbadvanced cmps, vbadvanced връзки директория, photopost vbgallery?
    Ако не, има ли начин да забраните на преводача предприятие, че страниците, за да се избегне връзки, в нищото?
    Какви са възможностите за плащане (CC / Паричен превод)?
    Тя казва "Свободен актуализации за една година след тази година, аз трябва да плати отново, или има такса за ъпгрейд? Това е важно, тъй като 90 долара не е наистина евтини.
    Ако използвам 3.x версия, мога просто ъпгрейд на 4.x или да трябва да плащат отново?
    Благодаря.

  2. #2
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Разбира се, аз съм все още чакат просто да си взема копие функционален, но аз имам същият този въпрос, както и.

    Имам доста голям форум (над 500 000 мнения) и би искал да се сведе до минимум натоварването първоначално колкото е възможно повече, след като съм го инсталирали правилно.

    Бих искал също така да подпишат за нещо, че Google API за предпазни мерки за безопасност ... но не знаете точно къде да се регистрирате.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здравейте. Платената версия на vBET има много по-добра производителност и може да очаквате, че преводът ще бъде бързо и сървър натоварване на любовник. Не мога да ви дам конкретни цифри - те могат да отидат само чрез измерване на изпълнението на специфични за вашия нов форум, но мога да ви кажа, че платената версия е оптимизиран кеш, алгоритми и допълнителни параметри за изпълнение.
    Платената версия могат да бъдат интегрирани с различни плъгини. Мога да кажа със сигурност, че photopost може да се интегрира vbadvanced модове - не мога да кажа на всички тези, но някои със сигурност. Моля, вижте раздел за интеграция подробности.
    Също платената версия има специална опция за задаване на URL адреси, които ще бъдат игнорирани (без знамена там, без превод проследяване на връзки към тези страници и автоматично пренасочване на, ако някой език в URL от ръка).
    Всъщност ние подкрепяме само опция за Paypal плащане.
    След вашите безплатни актуализации изтича, то е достатъчно, за да поднови лиценза и е много по-евтино. Действително поднови цена е $ 30 и в бъдеще планираме, че цената му ще бъде около 1 / 3 от нормалното цената на лиценза, но не се третират като бизнес задължение.
    Закупуване на vBET лиценз купувате лиценз за vBET 3.x/4.x - няма никаква допълнителна такса за ъпгрейд
    Ако имате нещо повече допълнителни въпроси - моля, просто попитайте. Ние с удоволствие ще ви помогне.

    Quote Първоначално публикувано от Ramses View Post
    Имам инсталиран безплатната версия, вчера имах ~ 200 паяци онлайн spidering преведените страници и моя сървър, е нараснал над 10-30 и аз трябваше да забраните хак да се върна нормално за натоварването на сървъра.
    Аз съм на Vb 3.8, мога да очаквам, платената версия няма да се претоварват моя сървър, както безплатната версия е да го прави?
    Второ, платената версия се превежда хакове като vbadvanced cmps, vbadvanced връзки директория, photopost vbgallery?
    Ако не, има ли начин да забраните на преводача предприятие, че страниците, за да се избегне връзки, в нищото?
    Какви са възможностите за плащане (CC / Паричен превод)?
    Тя казва "Свободен актуализации за една година след тази година, аз трябва да плати отново, или има такса за ъпгрейд? Това е важно, тъй като 90 долара не е наистина евтини.
    Ако използвам 3.x версия, мога просто ъпгрейд на 4.x или да трябва да плащат отново?
    Благодаря.

  4. #4
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    18

    Default

    Благодарение Михал, скоро ще поставим моя заповед.

  5. #5
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    # 1 Мога ли да получа линк, за да подпише до Google API нещо в САЩ? (Аз предпочитам да бъдат безопасни, отколкото съжалявам с Google)

    # 2, всякакви опции за конфигуриране на първоначално за намаляване на натоварването на сървъра на стрес на голям форум? (Аз съм вече очаква първоначално да попречат на сървъра)

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от mikeinjersey View Post
    # 1 Мога ли да получа линк, за да подпише до Google API нещо в САЩ? (Аз предпочитам да бъдат безопасни, отколкото съжалявам с Google)

    # 2, всякакви опции за конфигуриране на първоначално за намаляване на натоварването на сървъра на стрес на голям форум? (Аз съм вече очаква първоначално да попречат на сървъра)
    #1 Google API, което в САЩ?... Ако имате предвид Google API ключ тогава имате връзка в описание на параметър в vBET опции. Това е:
    С помощта на AJAX API Key - Google AJAX API за търсене - Google Code

    # 2 Моля, вижте тук за vBET и изпълнение съвети:
    за vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    за vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Bulgarian
    Translated text
    Haaa ако аз осъзнах, че не може да инсталирате тази безплатна версия ще ми се смеят та по-трудно.
    В tiozinho Исках да продават linceça не каза нищо повече безплатна версия за тестване ..
    Original text

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Bulgarian
    Translated text
    Haaa ако аз осъзнах, че не може да инсталирате тази безплатна версия ще ми се смеят та по-трудно.
    В tiozinho Исках да продават linceça не каза нищо повече безплатна версия за тестване ..
    Original text
    Ако имате някакви въпроси по време на безплатната версия инсталация - просто попитайте за подкрепа Моля, имайте предвид, че на този форум ще получите поддръжка бързо. Ако поискате поддръжка на VBET на vbulettin.org форум, тогава можете да изчакате по-дълго за него - това не е нашият официален форум, така че подкрепата там отива не толкова често, но все пак отива.
    Моля, пишете в раздела за нашия безплатен версия на този форум какво вашия проблем и ние ще ви помогнем

    Моля, имайте предвид, че безплатната версия не е време за оценка - можете да го използвате толкова дълго, колкото искате, преди да решите да купите по-добре и толкова по-бързо

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •