Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 3 на 3

Тема: проблем

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Dec 2009
    Мнения
    51

    Default проблем

    Text automatically translated from: Italian to: Bulgarian
    Translated text
    около вас един въпрос имам в този форум:

    И аз се случи вчера, писане на английски раздел за въпрос за езика. Имам написан на италиански и аз, и "получил отговор аз не знам коя страна на английски език. Така че аз отговорих на английски език, след което изпратих отговор в този форум, но страницата е автоматично преведена на италиански.

    Тогава аз питам себе си по следния начин:

    1. какво съм написал на английски се изписва на английски език, дори ако това лице виждам на страницата преведени на италиански език?
    2. "Кауза, която потребителят е написан на английски език и виждам отговорът му на английски? така че реакцията му не е "била преведена на италиански език?

    Благодаря предварително.
    Original text

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Когато пристигне ново съобщение, тогава vBET определя какво е му език използва избраната стратегия (конфигурируеми от"Google разпознаване на езика"). Ако се счита, както е записано в друг език, че по подразбиране на форума, а след това съобщение е автоматично белязана от Lang BBCode. С други думи - vBET маркира съобщението, Добавяне на информация за езика му.

    Сега, когато страница се показва всяко съобщение се показва в езика на цялата страница. Така че, ако аз съм гледане на превод на английски, италиански форум, след това да видя всичко на английски език - дори и някои от съобщенията са написани на италиански, някои на английски, някои на арабски език, и така нататък. Търсене на страницата ще видите всичко в избрания от превод, без значение в какви езици са оригиналните послания за тази страница.

    Единственият начин, когато то не работи по този начин си, когато някои съобщение език не е подходящо маркиран (причина за това се различава според избраната стратегия на език определяне). В този случай, това съобщение трябва да бъдат редактирани и Lang BBCode трябва да се добави / коригира ръчно.

    Дали това е отговорът на въпроса ви?

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Dec 2009
    Мнения
    51

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Bulgarian
    Translated text
    Мисля, че
    благодаря
    Original text

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •