Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 9 на 9

Тема: vBET-Резултати за CoinForums.com инсталирате

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default vBET-Резултати за CoinForums.com инсталирате

    Пускам Монети Форум - на монети, събиране на информация за монети, валута и пощенски записи. - Нов форум, посветен на монети, валута и други елементи. Ние току-що започна преди няколко месеца.

    След като инсталирате vBET миналата седмица, ние сме вече започват да получават много хитове, особено за нашата галерия, от други страни, освен САЩ, в техните родни езици.

    Резултатите вече са страхотни, и Google не е дори индекс на нашите страници.

    сайт:Монети Форум - на монети, събиране на информация за монети, валута и пощенски записи. се завръща 5840 на 25 април, 2010 в Google. Резултатите през последните няколко седмици са били около ~ 350.

    Страхотен продукт, ще ви информираме своевременно.

  2. #2
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Сайтът е сега показва: Резултати 1 - 10 от около 16 200 от coinforums.com. (0,21 секунди) на Google.

    Увеличение на трафика е почти 3x сега и ние все още се получават увеличение. Нашият сайт е нов и това е форум + галерия на монети и валута. Ние имаме сега все хитове от 85 различни страни, в сравнение с около 20 преди да инсталирате.

    Резултатите са много благоприятни.

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Quote Първоначално публикувано от JinLeeHui View Post
    Здравейте,
    Съжалявам, Im нови за форуми. Моята работа е да завърши проучване за органични китайски зелен чай.
    Ако имате една минута, а след това бихте ли ми съобщение, коя е любимата Ви марка на зелен чай?
    Благодаря предварително,
    С Джин
    хаха ... какво един душ. Сега аз ще трябва да се притеснявате за международни спамърите, както и предполагам ..

    Quote Първоначално публикувано от Jesh View Post
    Сайтът е сега показва: Резултати 1 - 10 от около 16 200 от coinforums.com. (0,21 секунди) на Google.

    Увеличение на трафика е почти 3x сега и ние все още се получават увеличение. Нашият сайт е нов и това е форум + галерия на монети и валута. Ние имаме сега все хитове от 85 различни страни, в сравнение с около 20 преди да инсталирате.

    Резултатите са много благоприятни.
    Jesh, че е страхотно. Аз съм на път да станат по-изкушени да се опитат това.

    между другото, ако не е било споменато по-горе ... Михал, ти си гений, за изобретяването на това. И аз съм изненадан, никой не е Ya купени още.

    Можех само да видите, това е още по-популярен през предстоящите години.

    Търсех в мрежата на другия ден, и е установено, че е много трудно да се намери превод софтуер за обикновените сайтове. (Без Еврофутбол) Или нещо, което е надеждна и популярни. Всичко, което успях да намеря няколко сенчести компании тук и там. Може би бизнес възможност за някой друг да се възползва от. Наистина бих искал да конвертирате над другите ми сайтове, някъде в бъдещето. (Без Еврофутбол свързани)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Ние сме вече в плановете за създаването на генерични преводач, който ще превежда всеки сайт Ние ще използваме там добре тествани и силно оптимизиране на двигателя от vBET, така че ние ще даде на нашите клиенти качество и производителност на софтуер, отглеждани в нов продукт. Първо искаме да поддръжка на кеш паметта и готови двигатели кеша в vBET - така че ще бъдат подпомогнати и като цяло преводач. Все още няма график за това.

  5. #5
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Сайт, трябва да са индексирани от много други търсачки, тази седмица. Ние сме 199,10% през тази седмица за посещения.

  6. #6
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    1

    Default Прекрасен

    Text automatically translated from: Arabic to: Bulgarian
    Translated text
    Това е наистина един прекрасен

    Благодаря
    Original text
    Последната промяна е направена от vBET; 11-05-10 В 19:58.

  7. #7
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Мар 2010
    Мнения
    116

    Default

    аз планирам да получите 100,000 uniq посетители / ден
    може би биха могли в рамките на 1 година

  8. #8
    Член
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    34

    Default

    Получаване на много хитове, най-вече от други страни.

    Средна хитове отне малко натопи, но мисля, че това трябва да се направи с други неща се случват. Аз съм се опитвам да разбера, ако това е от дублирани мета тагове, или не.

  9. #9
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Септември 2013 г.
    Мнения
    1

    Default

    Ние вече са получаване на хитове от 85 различни страни, в сравнение с около 20 преди да инсталирате.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •