Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 3 123 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 24

Тема: Въпроси и отговори

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Въпроси и отговори

    Ето списък с често задавани въпроси. Тук ще намерите отговорите по-долу.

    Как да конфигурирате подкрепа за други превод APIs?
    Как мулти езикова поддръжка работи?
    Какво е необходимо за този мод да работят?
    След превод получавам празна страница - какво не е наред?
    След превод на целия текст да изчезне - какво не е наред?
    Как да проверите съм блокиран от превод доставчик?
    Имам: Фатална грешка: Не може да redeclare vbseo_thread_seotitle - защо?
    След инсталация на целия форум върви надолу, дори Admin CP - какво не е наред?
    Имам SEO превод връзки, аз използвам vBSEO и главната страница не е превода - какво не е наред?
    Какво да направите, за да има преводи връзки добро за консенсус SEO?
    Имам индексирани страници от стари преводач (с хектолитър =) - Какво да правя?
    Имам индексирани страници от стар тип връзки (с език =) и искате да превключвате към SEO връзки - Какво да правя?
    Как да се върнем на език по подразбиране, след като щракнете върху флаг?
    Имам предупреждения в безопасен режим - какво да правя?
    Мога ли да добавям на преведените страници да карта на сайта?
    Как да преведем страници извън форума директорията?
    Аз получите електронна поща съобщение за MySQL сървъра е отминал проблем. Какво не е наред?
    Имам langtitle в моя URL адрес, и то не е преведена, тя е проблем?
    URL включва ударения. Дали е индексиран от Google?
    Как да стигнете до превод граници по-бавно, и плащат по-малко за преводи от търговски APIs
    Непреведен текст
    Частичен превод
    Какво да направя, за да имат URL е преведена под знамената?
    Флаговете не се показват на мобилни стил
    Последната промяна е направена от Marcin Kalak; 01-06-15 В 10:02.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Какво е необходимо за този мод да работят?

    - Трябва да го инсталирате и конфигурирате го по подходящ начин (Моля, прочетете внимателно параметри описания)
    - Трябва да имате инсталиран CURL в PHP ви. Повечето сървъри вече разполагат с нея. Просто инсталирайте този мод и ако това не работи, тогава попитайте Вашия неща сървър, за да инсталирате CURL. В същото време можете да деактивирате мод или премахване на флаг, така че потребителите няма да бъдат засегнати. Ако получите празна страница за превод страници (тя няма да засегне нормалния си страници) това означава, че не е нужно CURL инсталирани - просто го инсталирате
    - Трябва да имате инсталиран ICONV в PHP ви. Повечето сървъри вече разполагат с нея. Ако не е грешка да се появи или празна страница за преводи.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default След превод получавам празна страница - какво не е наред?

    Просто прочетете отговор на предишния въпрос

    Също така можете да проверите това Еврофутбол документация за празни страници: http://www.vbulletin.com/docs/html/blank_pages
    И все пак - първо, просто се уверете,, че имате всичко, което е необходимо за vBET.
    Последната промяна е направена от vBET; 09-09-10 В 09:01.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default След превод на целия текст да изчезне - какво не е наред?

    В такъв случай имате 3 възможности:
    1. Вие не лопатар инструкции за монтаж. Вие трябва да конфигурирате опция език Форуми. Просто конфигуриране на Министерството на отбраната
    2. Можете да зададете греши. Google Translation API ключ - Да я настроите да подходящата стойност или да я премахнете (не се препоръчва - просто да го настроите по подходящ начин)
    3. По някаква причина сте бе блокирана от Google


    Последният се нуждае от известно разяснение - как можете да кажете, че ви е блокиран. Ето прост ръководство как да направите това:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728
    Последната промяна е направена от vBET; 14-03-10 В 01:48.

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Имам SEO превод връзки, аз използвам vBSEO и главната страница не е превода - какво не е наред?

    Уверете се, че . Htaccess Правилата са ОК, особено за форуми с поддиректория в URL.
    Последната промяна е направена от vBET; 19-02-10 В 05:49.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Какво да направите, за да има преводи връзки добро за консенсус SEO?

    Вие трябва да се създадат подходящи опция в Admin CP и промяна / създаване на Htaccess файл (ЗАБЕЛЕЖКА: можете да използвате връзки за превод на SEO дори без vBSEO!)

    за vBSEO потребителите виждат тук

    за потребители без vBSEO
    - Ако не разполагате Htaccess файл, след това използвайте един от направи не качване директорията, в Министерството на отбраната пакет - просто го качите в директория на вашия нов форум
    -Ако имате .htaccess файл, след което добавете един от тези две правила (ако използвате vB "Mod пренапише удобни URL адреси" след поставят тези правила преди vB правила):



    -КРАТКО ПРАВИЛА
    Бърз и ефикасен но може да се използва, само ако сте НЕ използване на връзки с 2-знаци част т.е: yourforum.com/xy/

    Code:
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]


    -ДЪЛГА ПРАВИЛАТА
    Винаги да използва

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]
    Последната промяна е направена от r.dziadusz; 08-11-11 В 20:52.

  7. #7
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Имам индексирани страници от стари преводач (с хектолитър =) - какво да правя?

    Просто задайте правило за преобразуване в . Htaccess - Google ще знаете, че страницата на ново място и ще го Реиндексиране без загуба
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=)(zh-TW|zh-CN|..)$
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/$1\?language=%2 [L,R=301]
    Последната промяна е направена от vBET; 09-10-09 В 18:30.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Аз не са индексирани страници от стар тип връзки (с език =) и искате преминете към Бързи връзки-какво да правя?

    Първо се SEO връзки. След това добавите това правило за . Htaccess (преди vBET правила):
    Code:
    RewriteCond %{QUERY_STRING} (hl=|language=)(zh-TW|zh-CN|..)
    RewriteRule ^(.*)$ http://%{HTTP_HOST}/%2/$1? [L,R=301]
    Имайте предвид, че това правило ще се справя пренасочване за връзки от старата преводач (с хектолитър =)

    Тези правила може да, не работят. В тази ситуация Моля да ни знае, ние ще ви помогнем. Ние ще презапишете . Htaccess правила и го адаптира към кутията, за безплатно.
    Един пример как да редактирате . Htaccess файл:промени в .htaccess файл., но не е необходимо да се направи го сам ще се радваме да направите тези промени вместо от вас!
    Последната промяна е направена от r.dziadusz; 14-10-11 В 09:47.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Как да се върнем на език по подразбиране, след като щракнете върху флаг?

    Ако сте настроили за проследяване опция, тогава да се върнем към вашия език по подразбиране трябва да просто да щракнете върху флага за вашия език по подразбиране

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default Имам предупреждения в безопасен режим - какво да правя?

    Просто изключете икономичният режим - това е НЕПРЕПОРЪЧИТЕЛНА в PHP и не са подкрепени в бъдещите версии. Вижте тук за подробности:
    PHP: Сигурност и защитен режим - Manual

Страницата 1 на 3 123 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •