Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 2 на 2 FirstПърви 12
Резултати 11 за 16 на 16

Тема: Заловен друг 4.2.5 VB с VBET грешка

  1. #11
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Така че може би този код се генерира чрез добавяне на няколко части (в loop или някои други израз). Аз ще проверете отново, гледам само за част от него и да ти кажа.

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    ОК намерих го. Не можех да го намерите по-рано, защото в код имаме бягство знаците преди ". Кодът е във файла vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
    Code:
    $vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] = 
    '$lastpostinfo[\'lastposter\'] = \'<!--vBET_SNTA-->\' . $lastpostinfo[\'lastposter\'] .\'<!--vBET_ENTA-->\';'
    .$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];
    Не може да възпроизведете проблема, така че аз не съм в състояние да провери разтвор. Моля, опишете как да възпроизвеждат или да заместите кода с една по-долу. Този разтвор е не шаря.
    Code:
    $vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'] = 
    '$lastpostinfo[lastposter] = \'<!--vBET_SNTA-->\' . $lastpostinfo[lastposter] .\'<!--vBET_ENTA-->\';'
    .$vbulletin->templatecache['forumhome_lastpostby'];
    Това може да бъде тя - код за грешка разказва за неочаквани "и тъй като vBulletin поставя нашия код в"()"eval('$final_rendered = "' . $template_code . '";');) това може да доведе до грешка. Моля, кажете ни, как да се възпроизвежда, или проверете възможно решение и ни изпратете Вашето състояние.
    Последната промяна е направена от vBET; 24-06-18 В 10:42.

  3. #13
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    276

    Default

    Не мога да принуди грешката, бях в състояние да го плен... Това се случи поне няколко пъти в няколко дни, така че аз ще се актуализира на кода и да гледате!

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Страхотно - ние ще чакам за вашата информация.

  5. #15
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    276

    Default

    Досега няма грешки, изглежда добре

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Чудесно. Аз ще маркирате този бъг като решен и включват разтвор в следващата версия. Ако проблемите се появяват отново, моля нека се знае.

Страницата 2 на 2 FirstПърви 12

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •