Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 10 на 10

Тема: vBET 3.0.0 сега за избран форуми

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default vBET 3.0.0 сега за избран форуми

    Здрасти

    Може би не знаете, но vBET вече се използва в продължение на месеци от стотици форуми Много собственици на форуми го използват и се възползват от този уникален продукт. Много от тях също поддържаха vBET, когато все още беше безплатно (моля, имайте предвид, че vBET 2.x все още е безплатно - просто имат много по-малко функции от vBET 3.x).

    И аз искам да благодаря на всички форум собственици, които подкрепиха този продукт. От днес vBET 3.0.0 е налична за:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, даи-кун, CYC, mosz, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, пиле

    Тези потребителски имена са от vbulletin.org и ако се интересувате за подробности вижте тук: vBulletin.org форум - Виж една публикация - BB Enterprise Преводач

    Благодаря на всички ви отново и да се забавляват страхотно с vBET 3.0.0
    Последната промяна е направена от vBET; 23-10-09 В 17:01.

  2. #2
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    4

    Default Когато е 3.0.0 ще бъде на разположение за покупка?

    Hi там,

    Има ли някакви очаквания график на vBET3.0.0 "наличността на покупката? Имам клиент, който е много заинтересовани в използването на функционалността, и биха искали да им се даде прогноза за срок и цена.

    Благодаря,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Бихме искали да го прави достъпен за 2 седмици нещо средно между 2-4 седмици е по-безопасно оценка

  4. #4
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    4

    Default Оценка на ценообразуване?

    Благодаря много за отговор. Всяка дума на ценообразуване, които ще бъдат таксувани за тази версия?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Крайното ценообразуване не е все още, но аз ще добавя, че ние планираме голямо насърчаване за първия месец на продажби - 50% отстъпка

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Това не е лесно да се каже за мен, и аз никога не мислех, че това ще се проведе, но: Съжалявам, че дадох безплатни лицензи за хора, които безкористно ми помогна с дарения

    Току-що се мнение (преместил този на ФПЧ) с изнудване от един човек, който не се отнасят до горе група, че или аз ще му дам някаква специална оферта или той ще се пишат лоши неща за мен за vbulletin.org ... Бях наистина щастлив да ви дам моя подарък, за съжаление сега аз съм се започне да съжалявате, защото от действията на някои хора, които искат от мен да бъда нечестен с обявяването ми и дори са threating мен да направя това ...

    Наистина не беше намерението ми да накарам някои хора да се държат така. Съжалявам, че вече не съм доволен заради подаръка си. И съжалявам, че тласка някои хора към такива поведения. Наистина звучи ужасно, че да бъда благодарен за хора, които безинтересно ми помогнаха, беше най-голямата ми грешка в управлението на vBET. За съжаление точно в този момент чувствам, че е истина...

  7. #7
    Член
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    38

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Това не е лесно да се каже за мен, и аз никога не мислех, че това ще се проведе, но: Съжалявам, че дадох безплатни лицензи за хора, които безкористно ми помогна с дарения

    Току-що се мнение (преместил този на ФПЧ) с изнудване от един човек, който не се отнасят до горе група, че или аз ще му дам някаква специална оферта или той ще се пишат лоши неща за мен за vbulletin.org ... Бях наистина щастлив да ви дам моя подарък, за съжаление сега аз съм се започне да съжалявате, защото от действията на някои хора, които искат от мен да бъда нечестен с обявяването ми и дори са threating мен да направя това ...

    Наистина не беше намерението ми да накарам някои хора да се държат така. Съжалявам, че вече не съм доволен заради подаръка си. И съжалявам, че тласка някои хора към такива поведения. Наистина звучи ужасно, че да бъда благодарен за хора, които безинтересно ми помогнаха, беше най-голямата ми грешка в управлението на vBET. За съжаление точно в този момент чувствам, че е истина...
    Странно, бизнес е като това. Отне ми няколко години (може би 10), за да научите как да се справят с този вид на нещо ефективно. Начинът, по който аз го виждам, е, че хората правят бизнес решения за всички видове причини, те са рядко лични, така че не ги приемайте лично.

    Хората, които разчитат почти винаги ще видите чрез клеветнически твърдения или лъжи. Повечето хора ще имат достатъчно интелект, за да компенсирате собствения си разум, би било самонадеяно да мислят по друг начин.

    Това, което ние говорим за тук е ефективно от 12 цента на ден, няма закони срещу вас не се приемат от 12 цента на ден от този човек. Има обаче, закони срещу него клевети вашия бизнес, се сприятеляват с адвокат

  8. #8
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    23

    Cool

    Или аз ще имам някаква специална оферта, или че той би могъл да напише лоши неща за мен в vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Bulgarian
    Translated text
    Само vBET
    Да не се грижи за тези хора .. Тяхното поведение е много лошо

    И от бизнеса си и творчеството си
    Желая ви успех



    Original text
    Последната промяна е направена от maxvb; 14-11-09 В 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Bulgarian
    Translated text
    Само vBET
    Да не се грижи за тези хора .. Тяхното поведение е много лошо

    И от бизнеса си и творчеството си
    Желая ви успех



    Original text
    Благодаря за добрите думи Както и да е - кой би мисълта, че обсъждане на различни езици, може да бъде толкова лесно. Аз се разбират помежду ви изречение

  10. #10
    Член
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    38

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Благодаря за добрите думи Както и да е - кой би мисълта, че обсъждане на различни езици, може да бъде толкова лесно. Аз се разбират помежду ви изречение
    много вярно!

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •