Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 3 на 3 FirstПърви 123
Резултати 21 за 24 на 24

Тема: Много проблеми при инсталирането на vbulletin 5

  1. #21
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Септември 2015
    Мнения
    13

    Default

    Още едно нещо Марчин, на htaccess "|core" трябва да бъде добавен на RewriteCond % {REQUEST_URI}
    така че тя трябва да изглежда така:
    RewriteCond % {REQUEST_URI}! (admincp|modcpclientscript|cpstyles|images|css|js|login|auth|ajax|core)
    (редактирани ми ръководство по-горе)
    иначе аватара няма да бъде показана (достъпът е отказан)

    Благодаря
    Последната промяна е направена от rafail; 02-10-15 В 20:08.

  2. #22
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Благодаря ви много за информацията.

  3. #23
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Септември 2015
    Мнения
    13

    Default

    Само да информирам, че след такива промени форум е извършвал много зле, някои страници работи добре както казах, но аз забелязах, много db грешки и проблеми на преводи. Много страници не са били дори преведени. Така че аз се отстраняват vbet (много трудно да се направи, тъй като тя е много entried на база данни).

    Чака актуализация, която ще пълен работа на vb 5.1.9 и не причинява такива проблеми.

  4. #24
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Текущата версия vBET трябва да работят за vB 5.1.9. Няма превод на страница може да бъде причина изтощение преводи граници. В по-горе конфигурация тествах vBET за vB 5.1.9. Ако имате някакви други въпроси моля, създайте нова тема.

Страницата 3 на 3 FirstПърви 123

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •