Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 5 на 5

Тема: Не може да деинсталирате продукт

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Май 2014 г.
    Мнения
    3

    Default Не може да деинсталирате продукт

    Когато се опитвам и деинсталиране на vB предприятие преводач 3.3.6 тя ми дава следната грешка:

    Фатална грешка: require_once() [function.require]: Неуспешно отваряне изисква "/ xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /ЮЕсАр/lib/php: / ЮЕсАр/местни/lib/php ") в /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): оценявам() би кодекс на линия 4

    Изглежда като тя липсва файл. Това е безплатната версия и аз не са оригиналните инсталиране файлове там.

    Може ли някой да помогне?

    Благодаря.

  2. #2
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Ако имате безплатната версия, след това е версия 2.3.6.
    Деинсталирате продукта в AdminCP -> плъгини & продукти -> управление на продукти? Да сте премахнали vBET правила в .htaccess? Имате ли кеширане плъгин? Ако е така, изчистване на кеша.
    Моля поставите връзка към страницата с проблема.

  3. #3
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Май 2014 г.
    Мнения
    3

    Default

    Тя трябва да бъде платена версия тогава. Той определено е 3.3.6. Така или иначе имам нужда го деинсталира.

    Да това е как аз го деинсталира в admincp.

    Определителен член грешка аз афиш горе е когато се опитах да деинсталирате продукт. Не е конкретна страница с проблем.

    Може да ме свързвате към на файлове за инсталиране, така че мога да опитам и да заместите този файл, който след това може да ми деинсталирате?

    Благодаря за вашата помощ.

  4. #4
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Моля, изпратете ми информация за достъп до PM администратор CP и FTP. Аз ще провери какво става там

  5. #5
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Проблем е липсата на файл Includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.PHP. Проблемът е решен.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •