Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 4 на 4

Тема: DBSEO работи

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Feb 2012
    Мнения
    12

    Default DBSEO работи

    само в случай някой се интересува.

    Вземи dbseo настройка и работа първи

    след това инсталирате vbet и използвате нормални url, настройките не изберете нищо общо с обяви услуги

    Моите проблеми, където получавам празна резултати и различни други wierdness е големи инсталация така се уверете, че сте го премахнали изцяло

    след това се уверете, че имате работа преводач това е следващият ми въпрос. по време на изпитването имах използва пълната квота от yandex в ден ро soemthing така виждам странни въпроси след това

    VBET екип може да ви моля да имате някакъв вид на докладване / информация страница където се казва какво е преведена и какъв ще е ytranslated (т.е. е на опашката и т.н.) като имах трудно фигуриращ защо просто изглежда да има EN и FR кеш елементи само (въпреки че френски не работи)

    basiclaly, ако получите проблем се върнете към нулата и да започне отново

    Добавете vbet последно и да не се забъркваш с нищо след.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Моля, обърнете внимание, че vBET ви позволява да определите кои езици трябва да се кешира. Ако сте кеш само EN и FR, тогава евентуално сте изключили кеш за други езици. Също така можете ръчно да отидете на преведената страница на друг език и ако се превежда (можете да бъдете също така квотно в превод доставчик) след проверка на мина за кеш. Също така в случай на гости кеш трябва да зададете съответните права за директория (подробности в гости кеш описание).

  3. #3
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Ноември 2014
    Мнения
    4

    Default

    Хей момчета аз афиш друга нишка на този. Аз не виждам моя тема така че аз се чудех дали това е мъртъв продукт?

  4. #4
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Публикацията е изчезват в умереността. Той е бил одобрен и го показва. vBET работи и се развива.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •