Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 4 на 4

Тема: Заглавие масите текст, навсякъде в преведени страници, все още не са преведени

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default Заглавие масите текст, навсякъде в преведени страници, все още не са преведени

    -Например отидете на преведените форум дом vBulletin Empresa Traductor (VBET) (Español)

    -Поставете курсора в най-новите теми че показват в форум дом, в правото
    на масите текст все още не са преведени

    на екрана






    -Ако има корекция в плъгин/файл, моля да ни информирате момчета

    Аз вече опитах временно определя, wraping на титлата код в шаблон с това, ако условно

    < ако condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    </ Ако>
    но аз съм все още не сте сигурни кой шаблон за най-новите теми в форум дом, аз се опитах forumhome_latestthreadbit и forumhome_latestthreadbit_newestthreads, но изглежда като все още не ги

  2. #2
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Превод на заглавието атрибут в момента не се поддържа. Работихме по него, но имаше проблем с не преведени област и работата е била спряна.

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    Quote Първоначално публикувано от Marcin Kalak View Post
    Превод на заглавието атрибут в момента не се поддържа. Работихме по него, но имаше проблем с не преведени област и работата е била спряна.
    ОК благодаря ви Марчин,

    този временен прикрепвам е работилница, wraping на заглавието атрибут в шаблон с този ако условно, ако някой го е необходимо

    < ако condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    заглавие = "пример атрибут на заглавие в шаблона"
    </ Ако>
    или може би да, създаването на плъгин да го направи автоматично, така че няма нужда, превода на заглавието атрибут в преведени страници

  4. #4
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Благодаря ви за вашето предложение. Ние ще реши този проблем и ние ще добави тази функционалност.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •