Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 2 на 2 FirstПърви 12
Резултати 11 за 19 на 19

Тема: Се борят да преинсталирате VBET

  1. #11
    Член
    Дата на присъединяване
    Мар 2010
    Мнения
    34

    Default

    Току що приключихме инсталирането на vBulletin 4.2, (надстройка от V3). vBulletin, самият документ изглежда работи добре.

    Ние инсталирани VBET е 4.4.6.

    Googletest води:

    Начална превод тест за Google API v2
    Резултати от изпитването:
    Грешка при тестване: не можа да се свърже с 2001:4860:800a::5f: мрежата е недостъпна
    Време (в милисекунди) на връзката: 150134.716064

    Само празните страници показват, когато се изисква превод, както и отговорът е ° много ° бавно.

    Моят екип за мрежата, че всичко е добре:-). Ако има нещо мога да даде да се изтъкнат причината за моята система, не свързване към Google API?
    Последната промяна е направена от hmspain; 18-06-12 В 16:55. Причина: изясняване на това, което работи добре

  2. #12
    Член
    Дата на присъединяване
    Мар 2010
    Мнения
    34

    Default

    Ако трябва да изпълните чрез пълномощник, и моята система изисква прокси настройка..., където в VBET ще задам това?

  3. #13
    Член
    Дата на присъединяване
    Мар 2010
    Мнения
    34

    Default

    curl_setopt ($връзка, CURLOPT_PROXY, "http://proxy.mydomain.com:nnnn/");

    добавен към vbenterprisetranslator_functions.php и vbenterprosetranslator_class_translator.php само над всеки CURLOPT_URL ред се появява да направи взятка.

  4. #14
    Член
    Дата на присъединяване
    Мар 2010
    Мнения
    34

    Default Извършване на напредък, но тя се бавно...

    След hurdle:-)... превод, флаговете не се появяват в публикациите. Аз афиш нещо на испански... и както казват "Нада". I е очаквал знамената, показваща оригиналния език, превод на английски, както и по-долу текста. I действайте и повече и над настройките, но аз не изглежда да разбера неща.

    Флаговете сега се показват в горната част, а ако щракнете върху един, той превежда страницата за този език... напредък. Но инсталиране не е все още не "правилно"...

  5. #15
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Jun 2012
    Мнения
    14

    Default

    Здравейте,
    Моля кажете може да можете, разбира се, само ако прокси проблемът е разрешен.

    За вашите предишни осчетоводявате - Моля, кажете какво точно е точно сега не работи, и с какво мога ви помага.
    Също така моля не забравяйте да отвори нови нишка за всяка нова емисия

  6. #16
    Член
    Дата на присъединяване
    Мар 2010
    Мнения
    34

    Default

    Имам нужда от допълнителна помощ за това. Чрез добавяне на НАВИЙТЕ прокси ред, аз бях в състояние да получите VBET да работи, но флаговете не показват в отделни публикации (само в горната част, където съм посочил). Ако щракнете върху един от Топ флагове, се извършва превод.

    Последният път, аз имам тази работа, аз не припомнят никакви специални настройката, за да получите флагове, за да се покаже в отделните осчетоводявания. Аз съм stumped:-).

  7. #17
    Член
    Дата на присъединяване
    Мар 2010
    Мнения
    34

    Default

    Quote Първоначално публикувано от m_jankowski View Post
    Здравейте,
    Моля кажете може да можете, разбира се, само ако прокси проблемът е разрешен.

    За вашите предишни осчетоводявате - Моля, кажете какво точно е точно сега не работи, и с какво мога ви помага.
    Също така моля не забравяйте да отвори нови нишка за всяка нова емисия
    Аз * мисля ** имам моя прокси решен въпрос. Има ли други клиенти, минава през прокси? Какво правят, за да заобиколите проблема? Доколкото мога да кажа, VBET е № възможност да настроите прокси.

    Моите "разтвор" може да причини проблеми с други, така че трябва да се знае:-).

    Вмъкнах:

    curl_setopt ($връзка, CURLOPT_PROXY, "http://foo.com:nnnn/"); (foo.com е моя прокси сървър, а nnnn е номера на порта)

    пред всеки CURLOPT_URL ред. Не са много елегантен.

    ---

    В този превод на точка от горната флагове работи, но много бавно отговор.

    Аз не виждам никакви флагове на осчетоводявания, самите.
    Последната промяна е направена от hmspain; 21-06-12 В 17:44.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Ние никога не съм имал всеки проблем с прокси сървъри, отбелязано преди. Така може би никой не е го използва с прокси сървъри или въпросът е специфичен за конфигурацията на вашия сървър.

    Велики, че сте решен проблема. За нови издаване сте вече отворили нови нишка и там I вече изпрати отговор. Пазете един въпрос за един нишка - това ще позволи ни за по-добро управление на проблеми.

    Ние не сме наясно с възможните проблеми на вашите промени. Както написах, че това е специфична само за конфигурацията на вашия сървър. Просто проверете как се държи vBET и как се държи преводи доставчици.

    Имате ли нужда от повече помощ с проблема?

  9. #19
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Няма отговор - счита проблема си е отишло. Ако не, моля пишете в тази тема

Страницата 2 на 2 FirstПърви 12

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •