Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 11

Тема: Как се записване/frugal пари, използвайки платени v2 API на Google. Моля, Споделете вашите съвети и трикове!

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default Как се записване/frugal пари, използвайки платени v2 API на Google. Моля, Споделете вашите съвети и трикове!

    В страницата за настройки на Google API, задава Макс perday за знаци на 1 M = неговата средна стойност, трябва да се плащат $20 на ден в google, за да използвате google преводач. Това е ОК за мен, както аз получени повече от този на ден от реклами

    така че аз се опитвам да се направи още по-малко пари, която трябва да похарчите на Google за всеки ден, но все още може да използвате google превод. Аз съм все още не сте сигурни, че резултатът от изпитването под идея, така че питам за официален отговор, както и тази помощ на Общността





    -Съвети/трикове 1. -Могат да бъдат по-малко текстови знаци, които превеждат, по-малко пари, които трябва да се прекарат на google

    Така че аз съм мислене използвайки ако не зависи в някои област на моя форум, че не е важно, в някои шаблони, така че google преводач няма нужда да я превръщането, така че по-по-малко пари че и трябва да прекарват в Google:

    Ако тази област е необходимо да се показва в преведената страница, така че няма нужда да превежда, това е условно? :

    < ако condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    Някои площ, не е важно, че няма нужда да превеждате. тоест добре дошли заглавката, обявяване и др
    </ Ако>

    NB. Получавам този код от тук http://www.vbenterprisetranslator.Co....HTML#post7847






    -Съвети/трикове 2. Няма нужда да преведете някои форуми, че не е важно

    Аз мисля, че в момента, vbet е превежда всички форум и няма никакви опции за изключване на някои форуми

    така че мисля нужда това ако не условно, че ние трябва да се пренася в кода на тези добавки:
    "vB предприятие преводач - флагове"
    "vB предприятие преводач"
    "Напишете гост кеш"

    Ако ($ GLOBALS ['forumid']! = xx) {
    кода на плъгин над тази, която трябва да се пренася
    }

    Промяна на NB. xx wih форума, които не искате да се изключат от превръщането









    Adminstration бележка: този съвет е грешен - тя не е необходима на всички

    -Съвети/трикове 3. Няма нужда да преведете някои стилове, само превръщането в стил
    Пример:
    по подразбиране стил domain.com е преведен
    но domain.com/?styleid=xx е преведен отново, нейната средна двойно страница, която превежда, дори имат същото съдържание на текст, само различен стил, му не ефективно право, защо ние трябва, превръщането на всички стилове


    така че мисля нужда това ако не условно, че ние трябва да се пренася в кода на тези добавки:
    "vB предприятие преводач - флагове"
    "vB предприятие преводач"
    "Напишете гост кеш"

    Ако (STYLEID = лицето на xx) {
    кода на плъгин над тази, която трябва да се пренася
    }
    Промяна на NB. xx wih styleid, който искате да превежда





    моля споделете ли мозъчни ще работата си, и от обстоятелството, ако имате друг начин към икономии/frugal пари, използвайки платени Google v2 API твърде
    Последната промяна е направена от r.dziadusz; 07-01-12 В 12:11.

  2. #2
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Здрасти
    vBET направени вече някои основни tutrial: http://www.vbenterprisetranslator.Co...HTML#post10412

    -Могат да бъдат по-малко текстови знаци, които превеждат, по-малко пари, които трябва да се прекарат на google
    Ако искате да преведете някои части на вашата страница не ви тръстикова употреба <- VBET_SNTA -> и <- VBET_ENTA ->. Просто поставете съдържание Вещица, които не искате да бъдат преизчислени в нея.
    За не превеждане пост може да използвате [lang = notranslate]

    Няма нужда да преведете някои форуми, че не е важно
    Получихме много въпроси за това досега. Точно сега vBET е създаден с цел подкрепа на цял форум, но ако сте намерили начина да се справят с него определено би намалил номера на преводите си

    Няма нужда да преведете някои стилове, само превръщането в стил. Защо ние превръщането на всички стилове, които имат същия текст съдържание, само различен стил
    Може ли моля Опишете го малко повече

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    Здрасти
    vBET направени вече някои основни tutrial: Въпроси и отговори
    Много благодаря за връзката




    Ако искате да преведете някои части на вашата страница не ви тръстикова употреба <!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA-->. Просто поставете съдържание Вещица, които не искате да бъдат преизчислени в нея.
    Сложих това в шаблона на десния?




    Няма нужда да преведете някои стилове, само превръщането в стил. Защо ние превръщането на всички стилове, които имат същия текст съдържание, само различен стил
    Може ли моля Опишете го малко повече
    това е може би вторични проблем, му не твърде важен, за сега, но аз обясняващи го отново и аз вече направи първата публикация над повече ясно твърде за съвети/трикове №2 и no.3:

    нормална страница е domain.com и ако е преведен стават domain.com/es/, нейната средна една страница, която превежда

    нормална страница в други стил е domain.com/?styleid=xx и ако е преведен стават domain.com/es/?styleid=xx, неговата средна стойност, един още страницата, която преведени, му не ефективно, са удвоени на страницата, която трябва да преведе

    Аз вече използвани съвети/трикове no.3 над след няколко месеца отида, неговите творби







    От Въпроси и отговори :

    4. Не изчистите кеша вашата база данни и Забранете автоматичното почистване
    Не забравяйте да подобри стойност на на кеша ttl или дори забрани it(0) - можете да го намерите тук: admincp - > vBET кеш - > база данни кеш - > кеш време да живеят (TTL)
    За тази част,

    Ако ние зададена нула (0) в admincp - > vBET кеш - > база данни кеш - > кеш време да живеят (TTL)

    Това ли е позволено от microsoft превод и Apertium?

    и сме ние все още отметки в "Кеш почистване подробности"?

    и ние трябва да забраните планираната задача "vB предприятие преводач (таблица кеш почистване)"?



    Моля Споделете най-добрите настройки за това, повечето от тях използват всички доставчици на превод

  4. #4
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Данни = преводи от Apertium и Microsof превод API могат да се съхраняват, докато желаете. Ако сте задали Кеш, изчистването на стратегия за да забраните няма нужда да забраните задачата си. Деактивирането на тази опция ще намали ви брой на вашия преводи – всеки текст ще веднъж преведени ще съществуват във вашия кеш и не трябва да бъдат преведени отново-, но също така тя ще ви направи кеша на базата данни ще нараства големи.
    За справка - можете да решите винаги да изпълните кеш почистване само някои част от езици - т.е. тези, които се използват рядко

  5. #5
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    Добре, благодаря


    Ако искате да преведете някои части на вашата страница не ви тръстикова употреба <!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA-->. Просто поставете съдържание Вещица, които не искате да бъдат преизчислени в нея.
    за това ние поставяме това в шаблона на десния?



    и никого знаят, колко граница на знак за Apertium permonth?

  6. #6
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    OK мога да потвърди съвети/трикове 1 по-горе работят, просто сложи това условие в шаблон, в област, която не искате да показване в преведени страници, например съобщения, пост броя, подпис, често задавани въпроси и други части, че не е важно, толкова по-малко знак, преведени

    Моля един опиташ прекалено и потвърдете я твърде


    BTW аз съм все още не сте сигурни кои methode са по-добри, могат, ако условно, или <!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA--> начин

  7. #7
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    -Съвети/трикове 3. Няма нужда да преведете някои стилове, само превръщането в стил
    vBET Магазини в кеш само текст, така че ако всеки един от стилове използва веднъж преведени фрази. Ще има Бо няма допълнителни преводи на стил, просто използвайки преведения текст в стилове

    BTW аз съм все още не сте сигурни кои methode са по-добри, могат, ако условно, или <!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA--> начин
    <!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA--> си вече прилага и е лесен за използване - просто редактиране шаблон, използвате, поставите съдържанието, което искате да бъде untranslat beetween тагове (<!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA-->) и ще се текстът все още показва, но не се превежда

  8. #8
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    ОК използвайки <!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA--> = все още показва текст, но не се превежда


    но може да сте опитали да използвате ми ако условно в съвети/трикове 1 = текстът не се показва в преведени страници. Тъй като не се показва, му трябва да бъде не превежда прекалено и може би по-добре начин:

    < ако condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    Някои площ, не е важно, че няма нужда да превеждате. тоест добре дошли заглавката, обявяване и др
    </ Ако>

  9. #9
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Това зависи от искам, които искате да се постигне. Вашият съвет 1, (не проверим го още), ако работи както ти каза, че е по-трудно да се използва, също така трябва да реши, ако искате да покажете някой untranslated или да я скриете.

  10. #10
    Член
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    97

    Default

    OK тогава Ето на екрана за съвети/трикове 1


    в нормална страница




    в преведената страница, можете да видите, можем да скриете потребителски заглавие, пост броя, подпис, съобщения и др., които не много важно




    всеки, използвайте го ако имате нужда от твърде, правим го по-добре заедно. Мисля, че му не повече dificult да се използва, неговите същия начин подобен <!--vBET_SNTA--> и <!--vBET_ENTA-->, просто поставете в шаблона, който ние искаме, само постигнете е малко по-различно, аз просто искам да знам дали това е наистина работи и по-добри

Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •