Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 5 на 5

Тема: vBET 3.5.2 освободен

Хибридният изглед

Предишна публикация Previous Post   Next Post Следващ пост
  1. #1
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default vBET 3.5.2 освободен

    Здравей

    Днес ние имаме за вас нова версия. След последното ние оптимизирани, как работи доставчици на опашката. Последният маркирани доставчика като недостъпни при всяка грешка се случва. Но ние нашите че намери някои грешки не означава, че квота беше достигнат (време на изчакване, сървър твърде зает и така нататък). Сега ние маркира доставчика като недостъпни, само когато получаваме съобщение достигането на границите. Разбира се vBET все още проверява, прави доставчик на всеки 10 минути е достъпен отново.

    ДОПЪЛНИТЕЛНА АКТУАЛИЗАЦИЯ СТЪПКА -необходимо само, ако актуализирате от версия, по-ниска от 3.5.1
    Ако не сте промяна на конфигурацията в vbet_translation_options след което да качите отново съдържанието на качване веднъж във вашия сървър.
    Тези конфигурационни файлове включва по подразбиране доставчици на опашката за езикови двойки. Ако сте направили промени там можете да качите отново и направете промените отново или ръчно задаване доставчици опашката, предпочитани от вас (Вижте тук за повече подробности).

    Ново:
    • Използва vBET кеш за RSS преводи (не го необходими преди поради на vBulletin кеш за RSS, сега е защото преводи се плащат)


    Коригирани бъгове:
    • Изрязване изключително големи ключови думи (много рядко)
    • Рязане 'безопасно UTF-8' знаци в средата
    • Специални знаци за заявка за превод на скъсване на Microsoft превод


    Следваща планове са:
    -Направи същото за vBET4.x (вече приложени, ще бъдат освободени тази седмица)
    -Добавяне на поддръжка за платени API за превод на Microsoft
    -Добавяне на поддръжка за други превод Апис, където е възможно

    Насладете се vBET!
    Последната промяна е направена от vBET; 20-10-11 В 02:16.

  2. #2
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Dec 2010
    Мнения
    7

    Default

    Няма връзка в "(виж тук за повече подробности)" част на съобщението. OK имам го: http://www.vbenterprisetranslator.Co....HTML#post8915

    Не съм сигурен незабавно къде да качите на съдържанието на "качване-след като" директория с, но аз съм сигурен, аз ще го Открийте.
    Последната промяна е направена от furnivat; 20-10-11 В 01:11.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Добавена - връзка Благодаря за бележка

    Съдържание от качване веднъж качване на вашия форум директория.

  4. #4
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Oct 2011
    Мнения
    1

    Default

    Text automatically translated from: French to: Bulgarian
    Translated text
    Бих искал да разберете коя версия на vb моля е Благодаря ви, както и отбелязвам, че никога не се поставят в коя версия сте направили вашата VB
    Original text

  5. #5
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    По принцип версии на vBET 3.x са направени за vBulletin 3.x и vBET 4.x за vBulletin 4.x
    Ние сме тестване vBET на най-новите издания vBulletin така vBET 3.5.2v ще работи на вашия vBulletin 3.x форум

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •