Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 1 на 1

Тема: Въпрос facebook

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Dec 2009
    Мнения
    51

    Default Въпрос facebook

    Здравейте всички;
    Един приятел ме помоли да създаде някои facebook акаунти, защото той не е в състояние да направи това (той не е шеф с PC…).
    Добре, няма проблем, аз мисля, че: някои нови имейл акаунти, различни имена и фамилии и всичко е ОК.
    След първата сметка facebook ме питай за потвърждение с sms, може би е Моят IP адрес?
    Променя имейл, промяна на ПР, Изтрий бисквитките, но тя е същата, тя винаги ме питай телефонен номер и потвърждение от Sms.
    Ако мога да променя браузър, мога да създадете нови, но вторият проблемът се появи отново.
    Възстанови компютъра, но нищо: Аз мисля, че ако мога да променя компютъра може би аз ще имат същия проблем.
    От този момент е личен въпрос за мен: как да facebook разбира че тя винаги ми, че създаване нов акаунт и не друго лице, което създава първата си сметка?
    Знаете ли параметър facebook използват да иска или не този телефонен номер?
    Друга съмнение: Ако сте в точка на Интернет, как се свързвате? всеки трябва да вмъкнете си мобилен номер?
    Благодарим ви за вашата помощ.
    Последната промяна е направена от vBET; 19-10-11 В 10:05. Причина: БенчМарк премахнати

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •