Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 5 на 5

Тема: изключване на потребителски добавки

  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    31

    Question изключване на потребителски добавки

    Здравейте,
    Имам въпрос как да забраните vBet за някои потребителски добавки.

    За пример: Имам на Facebook социалната добавка (Социална добавки - Facebook разработчици) на (ми главната страницаhttp://www.xpam.org) който работи перфектно в моя по подразбиране (руски) език.
    Когато са преведени, този плъгин не работи и получих това съобщение "не можа да извлече ИД за зададената страница. Проверете дали правилно href е предаден в".

    Моят въпрос е: как да се изключат vBet да преведете го?

    Използвал съм "Игнорирай URL" (http://www.Facebook.com/) и "Игнорирани думи/изречения" (facebook) опции на vBet вече, но тя не работи.

    Благодаря.
    Последната промяна е направена от sergarch; 07-10-11 В 19:26.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здравей. "Игнорирай URL" е добра идея тук. Може би сте задали има лошо стойност. Дайте ми, моля точния URL АДРЕС на вашия форум на страница, генерирани от този плъгин.

    "Игнорирани думи/изречения" е не това, което ви трябва тук - това ще направи "facebook" автоматично непрозрачно от notranslate BBCode в новите съобщения.

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    31

    Default

    Quote Първоначално публикувано от vBET View Post
    Здравей. "Игнорирай URL" е добра идея тук. Може би сте задали има лошо стойност. Дайте ми, моля точния URL АДРЕС на вашия форум на страница, генерирани от този плъгин.

    "Игнорирани думи/изречения" е не това, което ви трябва тук - това ще направи "facebook" автоматично непрозрачно от notranslate BBCode в новите съобщения.
    Здравейте! На главната страница (ми) Перекрёсток миров ) можете да видите facebook приставката (на сайта на десния). Той нарича "Ищите нас нọ Facebook" (ни намерите на Facebook - инж.).
    Последната промяна е направена от sergarch; 27-10-11 В 05:45.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здрасти - я виждам сега. I проверяват HTML продукция и виждам, че плъгин използва JavaScript там. Така на опция за "Игнорирайки URL" няма да се работи тук. Обърнете се към собственика на плъгин и го помолете как скрипта разпознава URL АДРЕС, който е изпращане на Facebook, (предполагам, че че URL АДРЕС на страница се изпрати като ИД на страницата) и какво да направите, в случай на такива свързване и какво означава. Ние не знаем подробности за това как работи плъгин. Може би е известно въпрос за плъгин. Ние провери това съобщение за грешка в Google и има много от резултатите за това. Така че е въпрос, който е общ. Проверете там и разбира се поиска плъгин автор. Както виждам на vBET си HTML продукция, не се променят скрипт съдържание (скриптове не се преобразуват в vBET - не може да бъде).

  5. #5
    Член
    Дата на присъединяване
    Jun 2010
    Мнения
    31

    Default

    Благодарим Ви!


Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •