Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 3 на 3

Тема: Предложения

  1. #1
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    168

    Default Предложения

    Те са по-скоро предложения от функция искания, но мисля, че те ще бъдат добре дошли в добавка.

    1. Виждам, че ако една и съща дума се появява няколко пъти на една страница, тя се изпраща, да бъдат преведени два пъти.
    Например, в продължение на две изберете падащите менюта, може да видите това в URL: Q = Изберете & Q = Изберете

    Преводите са пресилено Начинът, по който трябва да се работили толкова, че искането не е направено два пъти (сега, че Google и Bing API са обект на стриктни ограничения и плащания)

    2. Ако преводът се проваля, защото лимитът е достигнат за ползване, показват оригиналния текст, вместо на празен струни.

    3. Не премахнете разделите и вдлъбнатини от изходния код. Това не подобри производителността и само прави източник по-трудно да се променят или надграждат от тези от нас, които обичат да се бъркам в PHP.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здрасти

    1. Да, имате право за това. Това не е проблем преди и тъй като тя не е общия случай тя е дори по-добре за изпълнение, който да не провери дали светът е вече в опашката на превод. Точно сега тя може безопасно някои цента. Ние ще изглежда по-близо до нашия алгоритъм.

    2. Това ще даде малко въздействие производителност, но не трябва да бъде наистина видими. Ние ще ъпгрейд.

    3. Ние не искаме за насърчаване на промени в кода - това води единствено до въпроси.

  3. #3
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    168

    Default

    Звучи добре! Аз все още съм с 3.3.3 и за потребителски интеграция с reviewpost и photoplog аз трябваше да се направят някои промени в кода ... аз вече споменах това е друг предложения, макар.

    Друго предложение:

    4. Задайте CURL изчакване на заявките за превод. Всичко, което отнема по-дълго от 1 секунда, може би трябва да бъдат убити (тази промяна ще вървят добре заедно с # 2, дори ако не се кешират оригиналния текст).

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •