Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 8 на 8

Тема: Много странен въпрос

Хибридният изглед

Предишна публикация Previous Post   Next Post Следващ пост
  1. #1
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default Много странен въпрос

    Докато имах някакво натоварване на сървъра към сървъра, изведнъж получи предупреждение от Vb, че аз имам непълни полета профил, който да запълни. което звучи наистина странно, тъй като аз съм имате някакви полета, тъй като всички вече са пълни.

    Аз отивам на потребителя CP и виждам, че това, което е поставен в моя "за мен" е променено на италианска. в началото си мислех, аз имам хакнати или нещо, моят домакин разгледана, но не се разберете, а по-късно и аз проверих тази дума в италианските средства и е преведена срока на това, което аз вече бях в моя профил.

    Това е много странно, защото изглежда, че някак си той е бил причинен от vbet. аз не знам защо и аз съм наистина смущават, за да разберете, че тези неща би могло да засегне и други данни. Най-странното е, обаче, е, че имах база данни кеш изключена.

    някакви идеи от какво става?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    vBET не трябва да променят данните си. vBET не преведе информация, която идва по пощата. Може би Вие сте извършили преведената информация - в този случай да изпращат тези данни на сървъра и vBET не се променят информация POST, така че отидох да DB. Това е само хипотеза. И седмица хипотеза, защото vBET не преведем ценности вътре в полета за въвеждане ... Така че наистина единствената причина, аз го виждам сега е, че тези данни се изпращат до сървъра.

    В този момент аз не съм сигурен, че мога да ви разбирам добре. Така че, моля дайте точна информация:
    - На коя страница да видите тези данни (URL)
    - Какво е името на полето
    - Можете да възпроизведете проблема?

    Ние ще го проверите, след като ние ще бъдем сигурни какво да се провери

  3. #3
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    USERPROFILE полето "за мен", това е променено. Имах нещо написано там, а след това по някаква причина, аз имам предупреждение, че аз имам непълни полета на профила, въпреки че всички бяха пълни. тогава аз отивам да се види и виждам, че в този профил полето "за мен" на входа на Италиански: /

  4. #4
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    Аз също видях, че някои не-английски букви, където е променено на ?????????? например в мета описание: /

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от tsak76 View Post
    Аз също видях, че някои не-английски букви, където е променено на ?????????? например в мета описание: /
    Дали това е един и същ въпрос - редактиране на профил или нещо друго? За новата емисия да отворите нова тема и да даде повече информация

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    OK така - вие сте в състояние да го размножава? Смятате ли да се разбере правилно, че аз трябва да редактирате профил на преведена страница и провокира форма грешки, а след това ще бъдат преведени? Да? Моля да ми даде в точки, какво да правим - ние ще работим за възпроизвеждането му върху нашия тест форуми и да ги коригирате
    Последната промяна е направена от vBET; 25-09-11 В 22:21.

  7. #7
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Опитах се да възпроизвежда този въпрос в нашия тест форум от редакция / запис / превод на данни в "за мен", но аз не бях в състояние да направи това. Съжалявам, че трябва да има повече съвети

  8. #8
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Без отговор, помислете решен, ако имате някакви въпроси по тази тема, моля обърнете се, аз ще да го отвори, за всякакви други въпроси, моля отворете нова тема

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •