Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 2 на 2 FirstПърви 12
Резултати 11 за 16 на 16

Тема: 404 в версия 3.4.1

  1. #11
    Пенсионери;)
    Дата на присъединяване
    Авг 2011
    Мнения
    441

    Default

    Лична съобщение изпрати

  2. #12
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Аз просто ще прочетете цялото нещо и ще ви даде подкрепа в няколко минути.

  3. #13
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    си решен

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Съжалявам, но аз не съм в състояние да определи какъв е проблемът. Ето няколко неща, които започнаха и тази тема вече е в бъркотия ... Моля, отворете нова тема за всеки все още съществуващата емисия и съобщения копие от тук (само трябва да копирате, паста). Извиняваме се за неприятности - Радек не знаех, че нашата политика за управление - един въпрос, на една нишка, така че е по наша вина, но все пак ние трябва да го чисти, в противен случай тя ще получи най-лошото. Сега имам впечатлението, като всеки пост е за нещо друго (404, vbadvanced, гръцки букви в URL, vbseo бъг) и не може да определи състоянието на всеки въпрос. Наистина не знам какво имате нужда сега ...

    Тази нишка в заглавието има грешка 404 и както аз разбирам, че е решен. Ако все още имате 404 въпроса, моля пишете тук, ако той е решен - моля потвърдете. За други въпроси - да отворите други теми (1 нишка на въпрос). Сега имам нов хардуер (имах лаптоп катастрофа, така Радек е бил сам на форума за последните дни), така че аз ще бъда в състояние да ви помогне бързо този път. Просто правя каквото си поиска - открита нова тема за всяка емисия, така че ние ще бъдем в състояние да го управляват и да се върна, ако е необходимо (както сега), за да се целият въпрос история.

  5. #15
    Член
    Дата на присъединяване
    Jan 2010
    Мнения
    53

    Default

    Казах си решен. друга подкрепа и му даде достъп до тест форум и го решават. r.dziadusz би трябвало да маркира го решават.

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Велики - благодаря за потвърждение Аз съм го маркиране сега. В случай на други / бъдещи проблеми - да отворите нова тема за всеки един

Страницата 2 на 2 FirstПърви 12

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •