Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast
Резултати 1 за 10 на 24

Тема: VB 4.1.4 и vbet 4.2.3 - бъркотия

Хибридният изглед

Предишна публикация Previous Post   Next Post Следващ пост
  1. #1
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2011
    Мнения
    138

    Default VB 4.1.4 и vbet 4.2.3 - бъркотия

    Само обновена, за да Vbet 4.3.0 и имат много проблеми с отговор до конец "редактор на страница" Редактиране на публикацията "," отиде напреднали ", при преминаването към всеки език, различен форум подразбиране. Страницата е объркан и се появява да бъдат на английски и на друг език, смесени помежду си върху бутоните.

    Опитах се да качите прикачен файл, така че проблемът може да видите тук, но то не без значение, това, което правя.
    Последната промяна е направена от norku; 15-06-11 В 15:50.

  2. #2
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2011
    Мнения
    138

    Default

    Много странно. Това само изглежда да се случи на администратор сметката ми. Аз тествани няколко псевдоним сметки и те са добре ....

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Проверих го използвате предвид PM ви данни и не откри проблем. Моля, опишете точно стъпка по стъпка как да го възпроизвеждат на вашия форум.

  4. #4
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2011
    Мнения
    138

    Default

    Да, проблемът изглежда само да засегне администратор сметки. Моля, проверете вашата PM

    Благодаря

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Проверени отново и е установено, само един въпрос - когато съм на преведена страница и има някои бърз отговор, тогава, след като става до напреднали, виждам преведени съдържание. Можем да го възпроизвеждат в нашия форум, така че ние ще се погрижим за това.

    Все още не откри проблем с "пост редактиране" или "отговор на конец". Моля, дайте точните инструкции как да го размножава - стъпка по стъпка, с внимание, като се започне от това, което URL.

    PS.
    Моля, почистване на нашите тестови съобщения / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2011
    Мнения
    138

    Default

    Благодарение Михал.

    Аз ще дам конкретните стъпки за това как да се възпроизвеждат в няколко минути

  7. #7
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2011
    Мнения
    138

    Default

    Ако влезете в използването на сляпо администраторския профил, пратих и след това направете следното, трябва да видите какво имам предвид:

    1.
    отворите всяка нишка
    кликнете върху "отговор до конец" и след това "напреднали" - CSS е наред.

    2.
    Смяна на езика на всеки друг език, като щракнете върху флага под навигационната лента
    отворите всяка нишка
    кликнете върху "отговор до конец" и след това "напреднали" - СГО е объркан (особено под полето ckeditor)
    Последната промяна е направена от norku; 15-06-11 В 17:26.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Аз не го виждам. Но вие не даде точни инструкции. Които нишка, която отговаря - тя може значение. Вие не каже на какъв език трябва ли да премина. ТОЧНА означава точно няма да има място за думата "всяко". Може би имате някакъв проблем с грешни резултати за превод кеширани или нещо подобно. Тогава няма да видите това, което виждате, е в друга нишка и други език.

  9. #9
    Senior Member
    Дата на присъединяване
    Фев 2011
    Мнения
    138

    Default

    Аз е точен

    това се случва само на администратор сметки

    това се случва на всички теми

    това се случва, независимо от езика, което сте задали в ви usercp

    това се случва независимо от чието знаме кликнете под навигационната лента

    Виждам същия проблем, ако вляза в използването на манекена сметка, аз ви дадох. Зададете Вашите лак, така че вие няма да видите никакви проблеми, докато не кликнете върху един от националните флагове (полски флаг очевидно не) под навигационната лента и след това да видите нишка, кликнете върху отговор, а след това отиде напреднали.

  10. #10
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Quote Първоначално публикувано от norku View Post
    Аз е точен
    ...
    това се случва независимо от чието знаме кликнете под навигационната лента

    Зададете Вашите лак, така че вие няма да видите никакви проблеми, докато не кликнете върху един от националните флагове (на полски флаг очевидно не)
    И това е нещо - бях проверка на полски Както виждате - нищо не е очевидно ... Особено, когато пишете в същото мнение, че това се случва за всички преводи и очевидно не за полски превод

    Имам 3 през нощта, точно сега, така че аз ще го проверете отново по-късно. Надявам се, че е ОК за вас

Страницата 1 на 2 12 ПоследенLast

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •