Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 2 на 2

Тема: въпрос

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Май 2011 г.
    Мнения
    25

    Default въпрос

    Четох VBSEO форуми че този мод ще боли всъщност ми форуми в начина, по който те го описва?
    Знам, че е повече от една година, И ви човек са направили пука тон на работата по него, тъй като тогава, и макар и трябва да ги оправите, ако те са съществували.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Здравейте. Да, ние знаем, че vBSEO описани няколко точки, защо старите vBET може да навреди на SEO. Ето защо ние се грижи за всеки аргумент, посочен от екип vBSEO и ние се отървете от проблема чрез подобряване на vBET.

    Точно както отбелязахте, че е стара дискусия и вече не е действителна. vBET е SEO приятелски. Ние поддържаме SEO връзки. Ние поддържаме връзки превод . Мисля, че дори трябва да благодарим на екипа на VBSEO, че ни посочи как да подобрим продукта си

    Тъй като този час страница ранг на основната ни растат форма 0 за да 5 и ние получихме трафик от цял свят. Така че аз съм окончателно сигурен vBET не навреди на нашия форум

    Също така, моля, имайте предвид, че от това време ние не само подобрени vBET в SEO област, ние също добавяме много нови функции и подобрена производителност чрез добавяне на поддръжка за пълен файл кеш за гости и кеш памет

    Ако имате някакви въпроси, моля, просто попитайте, ние с удоволствие ще ви помогне

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •