Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 5 на 5

Тема: Mcached като кеш

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    26

    Default Mcached като кеш

    Знам, че е предложено вече, но бих искал да избутам тази идея. За мен това е абсолютно "трябва да има" за такава характеристика на големи форуми. Опитах се да пренапише vBET да го използвам, но след един бърз поглед върху кода си дадох. Защо не използвате програмиране обект? Това е толкова по-лесно за код и модифициране на на скриптове с него. Вярвам, че ще бъде на 5 минути. работа, за да кодира друг механизъм за кеширане, когато би било в стандартизиран клас.

  2. #2
    Еврофутбол Enterprise Преводач (vBET) Персонал
    Дата на присъединяване
    Май 2010 г.
    Мнения
    1,000

    Default

    Ние работим сега тази опция

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Точно, както Камил пише - ние работим върху него По-точно аз работя върху него в този момент Ние искаме да подкрепят:
    - Memcache
    - APC
    - Xcache
    - Eaccelerator

    Ако той ще бъде включен в следващата версия, тогава окончателно ще бъдат отбелязани като бета функционалност. Това не е решено все още ще бъде в следващата версия или след това. Също така, ако той ще бъде включен в следващата версия, ние все още не е взето решение, ще бъде напълно подкрепено или просто за гости кеш за началото.

    Накратко казано - ние ще ви дадем тази функционалност, все още не съм сигурен ще бъде и в следващата версия

  4. #4
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Apr 2010
    Мнения
    26

    Default

    Ако сте имали приличен клас кеш обект добавяне на следващия cacheing складове ще бъде мир от тортата.

  5. #5
    Забранен
    Дата на присъединяване
    Aug 2012
    Мнения
    481

    Default

    Съжалявам за късния отговор. Тази функционалност е добавен на освобождаването 4.3.0.

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •