Важно: Тази страница използва бисквитки (cookies). Използването на този уеб сайт без изключване бисквитки в браузъра, означава, че сте съгласни, за да го използвате.
Купи сега! Характеристики Downloads

Спечелете с нас!

Ако искате да започнете да печелите пари с vBET присъединяване към Партньорска програма.
Резултати 1 за 2 на 2

Тема: Сменете един флаг?

  1. #1
    Junior Member
    Дата на присъединяване
    Ное 2009
    Мнения
    4

    Default Сменете един флаг?

    Аз просто обновен до последната версия. В предишни версии, аз просто ще замени en.gif с американското знаме. С най-новата версия, въпреки че са заменили en.gif, той все още показва британски флаг.

    Има ли начин за мен, за да получите американско знаме, за да се покаже за на английски език?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонала) vBET's Avatar
    Дата на присъединяване
    Окт 2009
    Мнения
    3,037

    Default

    Моля, имайте предвид, че последната версия на vBET използва 1 изображение за всички флагове (за изпълнение причини). Така че трябва да се промени това () 1 изображение/images/vBET/Flags/allflags.GIF). Ние използваме тук спрайт CSS. Можете да промените файла ръчно, или просто да го генерира с помощта на някои онлайн CSS спрайт генератор (ние използваме файл vbet.css за определяне на изображения стилове). Ето защо ние също включат единични флагове изображения - така че бихте били в състояние да генерират всичкифлагове.gif отново с някои промени

Етикети за тази Тема

Разрешения за писане

  • Ви не може да пускате нови теми
  • Ви не може да пускате мнения
  • Ви не може да публикувате прикачени файлове
  • Ви не може да редактирате вашите мнения
  •