PDA

View Full Version: Решени Помощите по Circunstances, че всички останали следват



techanalyst
12-10-11, 22:14
Ill приемете поддръжка, докато:

1.) № код промени или модификации на трети лица добавки или vbulletin, самата
2.) Не увреждащи добавки

VBulletin, VBSeo и Dragonbyte имат Бог права на моя форуми и те направете някое от горните

vBET
12-10-11, 22:16
Вече е казано - да. Ще се радваме да ви:)

techanalyst
12-10-11, 22:17
Без да ВСЯКАКВИ промени в код или ОПЦИЯ промени на всеки риболовна плъгин изпълнява

vBET
13-10-11, 00:28
Без да ВСЯКАКВИ промени в код или ОПЦИЯ промени на всеки риболовна плъгин изпълнява

ТОЧНО! Ние вече го е написал ви няколко пъти. И просто премахнати вашето последно осчетоводяване тук - моля не повтаря вашите съобщения над и над отново - той се счита за спам и ще бъде премахната. Няма смисъл да се включите в кръг.

Така че ви е вече няколко пъти потвърждава, че ние ще прави № код или ОПЦИЯ промени и други добавки, които се изпълнява. Също така ние ще DISSABLE нищо. Точно както сте искали.

Така че моля спрете да excuses и да ни - I наистина съмнение, че проблемът наистина съществува нито искате да vBET функционални на вашия форум. Това е писано без намерение на лични атака - просто искам да ви кажа, че в впечатлението ми изглежда като че не искате ни там (и ние знаем, че позволява на лице поддръжка на вашия форум - вие сте го написали сами - също винаги може да зададе временен достъп или изпитване форум с потребители дата, премахнати, ако има нещо от съществено значение, но това не - пише на тази подкрепа за различни модификации има достъп до вашия форум). Така в действително satiation лично аз отклони каква е причината за това поведение? И като възможности, аз мисля, че проблемът може да бъде съставен (всъщност не съществува) само за да имат основание да викаха за възстановяване. Не лични атака - вие наистина screamed за горния случаи, за да го и вие наистина вече пише няколко декларации с невярно съдържание трябва да се вземат под внимание, че можем да обсъжда тук не съществуващи издаването, съставен за налагане на възстановяване. Аз не кажа, можете да направите това - просто искам поставя вашето внимание как може да изглежда и ви помоли да само да ни показват, че проблемът наистина съществува и разбира ни да ви помогне да позволяват в случай, че ако имате проблем с изчезват оферти за отговор.

Така отново - НИЕ няма да промени други плъгини конфигурация нито код, нито забраните нищо. Разкажи така, че няма повече извинения - просто ни нещо работа по ако наистина съществува. Аз не казвам, че тя не е, аз просто кажа, аз имат основателни съмнения за това. Аз просто искам да Ви информирам, че имам причини да се съмняват, че. И обърнете внимание, че аз ще бъде напълно щастлив да ви помогне и да vBET, работи правилно на вашата форум, ако просто искате и това.

I е 1: 30 през нощта в нашата страна - така ние ще отидем там по-късно.

techanalyst
13-10-11, 00:54
Всъщност аз искам тя работи, незабавни съобщения, действително лов, други плъгини за превод. Аз наистина искам тази работа, но аз знам за факт, ако получите достъп до опциите за промяна на имате в vbseo или vbulletin, която е това, което не желаете. Така че вашите плъгин не работи като ще очаквам, лице много справедлива предположение, doesnt работа, като "този клиент" ще искате. I изпълнява изобилие, Photopost Pro, VBTube и т.н., всички закупени и дадена марка свободно, всички байт за дракон, vbseo, vbulletin и т.н. и т.н., никога не веднъж I поискаха възстановяване защо? Тъй като те "работи както очаквах"

Вие ми казва scammer? Да се наложи да помолите около 9 други плъгин доставчици и работят хора правят тема, Ive никога не е да помолите за възстановяване, нито някой от тях нарича ме scammer

I е го разглеждане, докато сте Обади scammer, отново обида по избор и да работим с вас?

IM не обвинявайки вашия софтуер, незабавни съобщения, просто като isnt вашия софтуер право за ми форум, ще намеря друг преводи плъгин, че не изисква това, и Ill просто считат това $200 + урок

techanalyst
13-10-11, 01:00
Всъщност вместо на възстановяване да връзка или уведомление, който съдържа промени изискват преди покупка, ИД на по-скоро знаят, че ми 200 + урок помага на някой друг

Или

Ill съхранява на лиценза и не използвайте софтуера, докато "I клиента" знаят лице, оформя си в по-добре да използвате? И за времето си и не използва, той не се стартира преброяване 365 дни от актуализации, докато започна да го използвате

vBET
14-10-11, 23:06
Всъщност вместо на възстановяване да връзка или уведомление, който съдържа промени изискват преди покупка, ИД на по-скоро знаят, че ми 200 + урок помага на някой друг

Или

Ill съхранява на лиценза и не използвайте софтуера, докато "I клиента" знаят лице, оформя си в по-добре да използвате? И за времето си и не използва, той не се стартира преброяване 365 дни от актуализации, докато започна да го използвате

Няма промени в код са необходими на всички да работят vBET с vBulletin.

vBET
14-10-11, 23:08
...Аз наистина искам тази работа, но аз знам за факт, ако получите достъп до опциите за промяна на имате в vbseo или vbulletin, която е това, което не желаете. Така, че вашите плъгин не работи като ще очаквам...

Това е просто повече от звучал Извинете - знаете бъдещето... Също така вие знаете числата за лотарията?...

Е осигурява няколко пъти, че няма бъде променено не конфигурацията на други добавки, нито vBulletin. Това е просто още оправдание. Независимо че се писане че искате функционални, когато какво правите е срещу думите ви. Ако искате да vBET върху вашия форум ще позволи да ви помогне. Но това не е възможно да се помогне, когато въпросът се състои само, за да накарате възстановяване - какво ще перфектно Извинете цялото вашето поведение в случай, ако е измама. В този момент този проблем се разглежда като потенциална измама и затворени, тъй като помощ е необходима.

Ние сме тука за да ви помогне с вашия проблем, ако наистина съществува:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations