Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 4 з 4

Тэма: розных дб для vbet

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default розных дб для vbet

    у якасці назвы вышэйшых органаў фінансавага кантролю. розных БД толькі для vbet кэша. як?? я мяркую, што мы павінны адрэдагаваць файл з БД інфармацыі або стварыць патч, дзе мы можам выбраць дб ад AdminCP

  2. #2
    VBulletin прадпрыемства Перакладчык (vBET) персанал
    Рэгістрацыя
    Май 2010
    Паведамленняў
    1,000

    Default

    добра, я перамясціць гэты струмень па функцыянальнасці.
    Прапанова была прынята да разгляду. Я пакажу гэтай тэме, каб Міхал, і ён будзе думаць пра гэта. Калі мы прымем гэта, мы пра гэта пісаць у гэтай тэме, і мы ўсталюем адпаведны статус патоку.

    Дзякуй,

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    38

    Default

    Quote Паведамленне ад kamilkurczak View Post
    добра, я перамясціць гэты струмень па функцыянальнасці.
    Прапанова была прынята да разгляду. Я пакажу гэтай тэме, каб Міхал, і ён будзе думаць пра гэта. Калі мы прымем гэта, мы пра гэта пісаць у гэтай тэме, і мы ўсталюем адпаведны статус патоку.

    Дзякуй,
    Гэта было б выдатна, таму што гэта азначала б, нам трэба толькі штодзённае рэзервовае капіраванне каля 8 ГБ замест 30 ГБ

    Рэдагаваць: Ваш персанаж замены замененыя 8-ГБ (без злучка) з ***
    Апошні раз рэдагавалася steve; 28-07-10 у 13:12.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Добры дзень. Я проста хачу адзначыць, што я пачаў працаваць над гэтай просьбе. Тым не менш якой-небудзь пытанні, звязаныя з забеспячэннем ад няправільнай канфігурацыі, але гэта дэталі.

    Для падлучэнняў Ёсць выкарыстаны VBulletin класы па лесвіцы, мы дадалі магчымасць канфігурацыі і падтрымкі ў нашым кодзе. Як я ўжо пісаў трохі пытанняў, няслушныя параметры сувязі з гэтым мы зараз працуем, каб зрабіць магчымым, каб ачысціць яго лёгка, без адключэння гаплікі глабальна на імгненне.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •