Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 5 з 5

Тэма: Мой сайт не індэксуецца x52?

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    142

    Exclamation Мой сайт не індэксуецца x52?

    Прывітанне я выкарыстоўваю vbseo Sitemap Generator без vbseo, я проста хацеў бы ведаць аптымальныя наладкі для яго, так як я заўважыў, што мой пераклад пасады не індэксуецца на Google і я праверыў і знайшоў усё 52 моў у базе дадзеных поўнай (пераклады рабочых), проста мой форум родныя мову, індэксуюцца на Google.

    Можа хто-то мне дапамагчы ў наладзе, так як я моц зрабілі што-то не так ці не пісаць?

    Ці я павінен Праблема ў іншым месцы, таму што я гэтага не разумеюць?

    З найлепшымі пажаданнямі

  2. #2
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    142

    Default

    Ніхто?

    З улікам усіх гэтых гісторый поспеху, чаму я так не шанцуе?

    У мяне ёсць замежныя наведвальнікі (шмат) і замежных Google дадае (шмат), але я не бачу мовы перакладаецца індэксацыі (няма)??

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    38

    Default

    Вы можаце размясціць ваш URL так што некаторыя ўдзельнікі могуць паглядзець на яго?

    Для чаго гэта варта, я знайшоў яго лепш перавесці 10 ці каля таго найбольш папулярных моў. Пачніце з багатымі краінамі, якія могуць мець цікавасць да вашай тэме. Напрыклад. для футбольнага форуму, я б перакладаць еўрапейскіх мовах (іспанскай і партугальскай мовах, таксама кажуць у Паўднёвай Амерыцы), я б таксама ўключаць Японіі і Паўднёвай Карэі.

    Разгледзім Філіпіны, ВУП на душу насельніцтва складае каля $ 1800 USD, параўнаць гэта з Нарвегіяй, якая складае каля $ 94000 даляраў ЗША. У многіх афрыканскіх краінах ВУП на душу насельніцтва менш як $ 500 р / а

    Якія краіны, хутчэй за ўсё, утрымоўваюць карыстальнікаў, якія будуць купляць і рэкламадаўцаў, якія марнуюць?

    Калі робат Google збіраецца поўзаць 1 млн. старонак вашага сайта ў месяц, вы хочаце сканаваць французскі або нарвежская старонках або філіпінскіх або афрыкаанс старонках?

    Не бачачы ваш сайт, я думаю, большасць людзей не вар'ят спрабуе атрымаць 52 мовах праіндэксаваныя. Звузіць яе да некалькіх багатых эканомік і засяродзіць увагу на тых.

  4. #4
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    142

    Default

    Мой сайтаў аб мабільных тэлефонах.
    Так ці інакш гэтая гісторыя поспеху мае іх на інш: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

    І калі ён сказаў, што ён адправіўся ў 12000 адрасоў індэксавацца у Google, і ў цяперашні час налічвае больш за 130 000 і да гэтага часу скалалажанне, я быў да 59100 vbet і цяпер маюць 61000 з 52x??

    http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html Тут ўладальнік мець іншую гісторыю поспеху, не выкарыстоўваючы карту сайта (гэта магло б быць праблема?), Я выкарыстоўваю карту сайта, таму што як яшчэ ў маёй памяці ідзе яно заўсёды было рэкамендавана?!?

    PS. Можаце падрабязней ўстаноўка будзе ўведзена ў гэтыя гісторыі поспеху, таму што ўсё трохі занадта агульны характар для мяне?

    З павагай
    Апошні раз рэдагавалася mario06; 28-06-10 у 06:45.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Звярніце ўвагу, што вы пытаецеся, чаму Google не індэксавацца яшчэ больш старонак - гэта пытанне да Google ...
    Тым не менш мы можам даць вам некалькі рад:
    1. Пераканайцеся, што вы блакаванне ў файле robots.txt і праверкі пры апошніх зменаў было зроблена там. Калі вы пачалі блакаваць некаторыя сайты, нядаўна (у апошнія 2-3 месяцаў) - як член старонак, так як мы рэкамендуем, - то Google з'яўляецца не толькі індэксацыі новых сайтаў, а таксама выдаляе заблакавалі адзін з азначніка.
    2. Google скануе і індэксаваць старонкі са сваім не ведаю, алгарытмаў - яшчэ некаторыя думаюць пра тых, вядомыя. Гэта значыць, ваша Page Rank будзе вызначаць, як хутка Google абновіць індэксы аб вашых сайтах.
    3. Вы афіцыйна не падтрыманы vbet версіі vBulletin - 3.6.X і з-за гэтага ўсе старонкі архіва, былі зламаныя пасля ўстаноўкі ад vbet. Мы нядаўна вырашылі гэтую праблему - так што архіў зноў працуе на вашым форуме. Па-ранейшаму з-за vBulletin памылка перакладзеныя старонкі архіў форуму не працуе, так што Google не будзе індэксаваць тыя і не знойдзеце перакладу нітак архіве старонак (таму што спасылкі на іх знаходзяцца на старонках архіва форуму). Проста як напамін - калі ласка, глядзіце тут для дэталяў: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

    Аб праекце Карта сайта - калі ласка, звярніце ўвагу, што паведамленні, напісаныя нашымі карыстальнікамі, напісаныя нашымі карыстальнікамі

    Аб увядзенні больш падрабязнай інфармацыі ў гісторыі поспеху, яшчэ раз: паведамленні, напісаныя нашымі карыстальнікамі, напісаныя нашымі карыстальнікамі. Таму, калі ласка, спытаеце нітка аўтараў аб дэталях. Вы можаце іх ці PM просім, або аб больш падрабязную інфармацыю ў паток, які вас цікавіць кс.

    Калі ласка, скажыце вы чакаеце больш інфармацыі / падказкі / дапамозе па дадзеным пытанні ці ж мы можам закрыць яго.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •