Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 1 з 2 12 АпошніLast
Вынікі 1 да 10 з 19

Тэма: Імёны карыстачоў па-ранейшаму пераводзяцца

  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default Імёны карыстачоў па-ранейшаму пераводзяцца

    Існуе шмат месцаў, дзе імёны карыстальнікаў паказана на малюнку. Калі вы знайшлі аднаго з месцаў, дзе імёны карыстачоў па-ранейшаму перакладаецца - калі ласка, паведаміце аб гэтым тут

  2. #2
    Пачатковец nectons's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Месцазнаходжанне
    Πειραιάς
    Паведамленняў
    10

    Default ...

    Text automatically translated from: Greek to: Belarusian
    Translated text
    У нас ніколі не было такой праблемы bytheway.gr. Калі вы заўважылі любога курса (у нас ёсць версія 3.8.4 PL1) азначаюць, што мы ведаем.
    Original text

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Прама цяпер гэта цяжка заўважыць - дзіўныя імёны карыстальнікаў не будуць перакладацца. Але Ёсць некаторыя вобласці, дзе не выключана, што імёны карыстальнікаў будуць па-ранейшаму перакладаюцца. Калі я знайду такое месца, я буду працаваць на ім
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 13-10-09 у 15:59.

  4. #4
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    21

    Default

    Мой імёны перакладаюцца ва ўсім свеце, хто знаходзіцца ў сеткі, паведамленняў і г.д.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 08-11-09 у 01:46. Прычына: Няправільна BBCodes

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад dai-kun View Post
    Мой імёны перакладаюцца ва ўсім свеце, хто знаходзіцца ў сеткі, паведамленняў і г.д.
    Я толькі што праверыў гэтую пасаду ў іншай мове - ваша імя карыстальніка не перакладзена тут. Ці можаце вы мне PM дакладныя спасылкі, дзе ваша імя карыстальніка ў перакладзе?

  6. #6
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    21

    Default

    Quote Паведамленне ад vBET View Post
    Я толькі што праверыў гэтую пасаду ў іншай мове - ваша імя карыстальніка не перакладзена тут. Ці можаце вы мне PM дакладныя спасылкі, дзе ваша імя карыстальніка ў перакладзе?
    Ад сябе форум, які вы павінны мець доступ да

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад dai-kun View Post
    Ад сябе форум, які вы павінны мець доступ да
    Выкарыстоўваеце Ці вы які-небудзь мод, які выдаляе каментары? ...
    Глядзіце ў наступным:
    http://www.vbenterprisetranslator.co...t.html # post213

    Калі Вы перавялі ўсюды, то я мяркую, што вы выкарыстоўваеце такія мод.

  8. #8
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    21

    Default

    Хм На жаль я не ведаю, што "выдаляць каментары" маю на ўвазе. Ці можаце вы растлумачыць або даць прыклад такой мод? Мы можам скласці спіс занадта модов якія "выдаляць каментары".

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад dai-kun View Post
    Хм На жаль я не ведаю, што "выдаляць каментары" маю на ўвазе. Ці можаце вы растлумачыць або даць прыклад такой мод? Мы можам скласці спіс занадта модов якія "выдаляць каментары".
    vBET выкарыстоўвае HTML каментарыі вызначыць, якія часткі вашай старонцы вынікаў не павінны быць пераведзены. Ён проста ставіць такі тэкст паміж:
    <!--START vBET NOT TRANSLATED AREA-->
    і
    <!--END vBET NOT TRANSLATED AREA-->

    Таму, калі вы выкарыстоўваеце модуль, які ачышчае HTML-каментары, тады вынік, які тычыцца канчатковай vBET убудова (для global_complete крук) без паведамлення і vBET перакладаў ўсе, як тое было ў камандзе.

    Таму, калі ласка, знайсці мод які з'яўляецца выдаленне HTML-каментароў і адключыць яго ці яе выкарыстаннем плагіна global_complete крук, усталяваць парадак выканання ў 1001. Вы будзеце рабіць усё гэта на панэлі адміністратара.

    Калі вам трэба больш намёкаў проста дайце мне ведаць, я з задавальненнем дапамогуць вам

  10. #10
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    21

    Default

    Я спрабаваў адключыць усе global_complete убудова кручок (за выключэннем vBET і vBSEO вядома), але яна па-ранейшаму перакладае.

    Мне давядзецца прайсці праз кожны прадукт у цяперашні час і адключыць яго адзін за адным, каб знайсці вінаватага.

Стар. 1 з 2 12 АпошніLast

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •