Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 8 з 8

Тэма: Як прапусціць <code> </ код>?

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    5

    Smile Як прапусціць <code> </ код>?

    Добры дзень, я пачатковец з VBET, і ў мяне ёсць праграмаванне форум .. і ўсе патокі <code> </ код> на яго, і я хачу, каб прапусціць перакладу, што ..

    Любыя ідэі?

    мой форум: WWW кропка programmershere кропка ком

  2. #2
    VBulletin прадпрыемства Перакладчык (vBET) персанал
    Рэгістрацыя
    Май 2010
    Паведамленняў
    1,000

    Default

    Я не магу прайграць праблему, можа быць, у мяне ёсць старая версія форуму. Калі ласка, напішыце мне, што ў вас ёсць дакладную версію толькі аўтар, і я паспрабую прайграць яго на VB версіі, як ваш форум.


    гэтая праблема, верагодна, выклікана выдаленне каментарыяў убудова (vBET выкарыстоўвае каментарыі НТА - не tranlated плошчу - для апісання поля без перакладу).

    Паспрабуйце адключыць плягін (выдаленне каментароў).
    Калі ласка, паспрабуйце знайсці канфліктаў з іншымі модамі. Для гэтага адключыце іншых модов і пакінуць толькі vBET. калі памылка не ўзнікае, уключыце сваю чаргу, далейшае модов каб убачыць, дзе ёсць канфлікт.

    Паведамленні:
    Звярніце ўвагу, што vBET падтрымлівае прапускаючы код, PHP і HTML BBCodes перакладу. Калі ён не працуе на вашым форуме, то, хутчэй за ўсё ў вас уключаны ceaning з HTML-каментароў (як апісана вышэй), што забаронена, таму што HTML каментарыі vBET знакаў часткі прадукцыі, якая н.у.к. мяркуюць, каб быць пераведзены (мы называем гэта не Пераклад Плошча - НТА).
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 18-06-10 у 10:15.

  3. #3
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    5

    Default

    Дзякуючы kamilkurczac, але гэта не праблема ..

    я хачу, каб SKIP перакладу HTML змесцівам прама <code> тэгі

    Прыклад:


    Зараз: <? PHP функцыю мадуляцыі {Рэха $ мадуляваць;}> <code> </ код>
    Зараз: VBET перавесці гэта на ўсіх мовах .. я хачу захаваць гэта на англійскай, без перакладу

    Разумееш?

    я хачу зрабіць VBET SKIP ўвесь тэкст, які знаходзіцца ўнутры <code> </ код> тэгі!

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Добры дзень. Выбачайце за блытаніну. VBulletin падтрымлівае код BBCode і вы пішаце аб HTML код Тэг - гэта значыць крыніцай непаразуменняў.

    Калі вы выкарыстоўваеце код HTML-тэгі ў шаблонах, то, калі ласка, рэдагаваць гэтыя шаблоны і паставіць усе код Змест ўсярэдзіне не перакладзеная плошчу - так пастаў яго паміж <! - VBET_SNTA -> і <! - VBET_ENTA ->

    Калі вы выкарыстоўваеце код HTML-тэгі ў паведамленнях, то, калі ласка, рэдагавання гэтых паведамленняў і змены код HTML-тэгі ў код BBCode.

    Калі ласка, скажыце, што гэта вырашае праблему.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 19-06-10 у 00:29.

  5. #5
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    5

    Default

    Вы можаце паглядзець на маім форуме

    Праграмісты Тут

    ён 220,000 паведамленняў з <code>, як я б змяніць іх усе?

    ці ёсць іншае рашэнне?

    гл. прыклад тут

    programmershere.com questions-answers/219881-creating-image-php-display-works-saving-file-does-not.html

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    У гэты момант vBET не падтрымліваюць гэта, але мы можам. Я пераязджаю ваша паведамленне, каб паказаць запыты.

    Так што цяпер кампанія не будзе перакладаць ourputs з PHP, код HTML і bbcodes. У нас не было ніякага запыту не пераклад код HTML-тэгі і раней. З-за прадукцыйнасці мы зрабілі гэта наладжваецца. Вы зможаце ўключыць опцыю, якая будзе абараняць ўтрыманне код HTML-тэгі супраць перакладу. Ён будзе ўключаны ў наступны выпуск З-за складанасці (мы робім толькі тое ж самае для HTML-тэгаў скрыпт і стыль

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Здзейснена - будуць уключаны ў наступны рэліз

  8. #8
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Чэрвеня 2010
    Паведамленняў
    5

    Default

    Дзякуй вялікі!

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •