Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 8 з 8

Тэма: два пытанні

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    18

    Default два пытанні

    У мяне ёсць бясплатная версія ўстаноўлена, учора я была ~ 200 павукоў онлайн павукоў перакладзеных старонак і мой сервер перайшоў 10-30, і мне прыйшлося адключыць работнік, каб вярнуць нармальную нагрузку на сервер.
    Я на VB 03/08, я магу чакаць платнай версіі не будзе перагружаць мой сервер у якасці бясплатнай версіі робіць гэта?
    Па-другое, гэта платная версія перакладу хакі, як vbadvanced CMPS, vbadvanced спасылкі на каталогі, PhotoPost vbgallery?
    Калі няма, то ёсць спосаб адключыць прадпрыемства перакладчыкам на гэтай старонкі, каб пазбегнуць спасылкі ўдаючыся ў нікуды?
    Якія варыянты аплаты (куб.см / banktransfer)?
    Ён кажа "Бясплатныя абнаўлення на працягу аднаго года" пасля гэтага года я павінен плаціць поўную зноў або ёсць Плата за абнаўленне? Гэта важна, таму што 90 $ не вельмі танна.
    Калі я выкарыстоўваю 3.x версія можа я проста абнаўленне да версіі 4.x ці мне трэба плаціць яшчэ раз?
    Дзякуй.

  2. #2
    Член
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    34

    Default

    Вядома, я ўсё яшчэ чакаю толькі, каб атрымаць сваю копію функцыянальны, але ў мяне ёсць гэты ж пытанне.

    У мяне даволі вялікі форум (больш за 500 000 паведамленняў) і хацеў бы, каб мінімізаваць нагрузку першапачаткова як мага больш, як толькі я павінна быць усталяваная правільна.

    Я таксама хацеў бы, каб падпісацца на гэтую рэч Google API для тэхнікі бяспекі ..., але не ведаю дакладна, дзе, каб зарэгістравацца.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Прывітанне. Платная версія vBET мае значна больш высокую прадукцыйнасць, і вы можаце чакаць, што пераклад будзе хутчэй і нагрузка на сервер палюбоўніка. Не магу даць вам якой-небудзь канкрэтных лічбаў - яны могуць ісці толькі шляхам выканання вымярэнняў ад канкрэтнага форуму, але магу сказаць, што платная версія мае аптымізаваную кэш, алгарытмы і дадатковыя параметры прадукцыйнасці.
    Платная версія можа быць інтэграваны з рознымі убудовамі. Я магу сказаць напэўна, што PhotoPost могуць быць інтэграваныя, vbadvanced модов таксама - не магу сказаць, гэта ўсё з тых, але некаторыя дакладна. Калі ласка, глядзіце інтэграцыі частцы.
    Акрамя платнай версіі ёсць адмысловая опцыя для ўстаноўкі URL-адрасоў, якія будуць ігнаравацца (без сцягоў там няма перакладу для адсочвання спасылак на гэтыя старонкі і аўтаматычнае перанакіраванне, калі хто-то паклаў мову ў URL з рук).
    На самай справе мы падтрымліваем толькі Paypal аплаты.
    Пасля заканчэння тэрміну бясплатных абнаўленняў досыць падоўжыць ліцэнзію, і гэта нашмат танней. Фактычныя аднавіць цана складае $ 30 і ў будучыні мы плануем, што яго кошт складзе каля 1 / 3 ад звычайнай цэны ліцэнзіі, але не разглядаць яго як бізнес-абавязацельстваў.

    Калі ў вас няма дадатковыя пытанні - калі ласка, проста спытайце. Мы з радасцю дапаможам вам.

    Quote Паведамленне ад Ramses View Post
    У мяне ёсць бясплатная версія ўстаноўлена, учора я была ~ 200 павукоў онлайн павукоў перакладзеных старонак і мой сервер перайшоў 10-30, і мне прыйшлося адключыць работнік, каб вярнуць нармальную нагрузку на сервер.
    Я на VB 03/08, я магу чакаць платнай версіі не будзе перагружаць мой сервер у якасці бясплатнай версіі робіць гэта?
    Па-другое, гэта платная версія перакладу хакі, як vbadvanced CMPS, vbadvanced спасылкі на каталогі, PhotoPost vbgallery?
    Калі няма, то ёсць спосаб адключыць прадпрыемства перакладчыкам на гэтай старонкі, каб пазбегнуць спасылкі ўдаючыся ў нікуды?
    Якія варыянты аплаты (куб.см / banktransfer)?
    Ён кажа "Бясплатныя абнаўлення на працягу аднаго года" пасля гэтага года я павінен плаціць поўную зноў або ёсць Плата за абнаўленне? Гэта важна, таму што 90 $ не вельмі танна.
    Калі я выкарыстоўваю 3.x версія можа я проста абнаўленне да версіі 4.x ці мне трэба плаціць яшчэ раз?
    Дзякуй.

  4. #4
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    18

    Default

    Дзякуючы Міхал, неўзабаве я пастаўлю мой заказ.

  5. #5
    Член
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    34

    Default

    # 1 Ці магу я атрымаць спасылку, каб падпісацца на рэч Google API ў ЗША? (Я б хутчэй, чым потым шкадаваць з Google)

    # 2 Акрамя таго, любы опцый для налады спачатку знізіць нагрузку на сервер нагрузка на шырокім форуме? (Я ўжо чакаў перашкаджаць сервер на пачатковым этапе)

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад mikeinjersey View Post
    # 1 Ці магу я атрымаць спасылку, каб падпісацца на рэч Google API ў ЗША? (Я б хутчэй, чым потым шкадаваць з Google)

    # 2 Акрамя таго, любы опцый для налады спачатку знізіць нагрузку на сервер нагрузка на шырокім форуме? (Я ўжо чакаў перашкаджаць сервер на пачатковым этапе)
    #1 Google API рэч у ЗША?... Калі вы маеце на ўвазе Гугл API-ключ тады ў вас есць спасылка на апісанне параметру параметры ў vbet. Гэта:
    Выкарыстанне AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code

    # 2 Азнаёмцеся з vBET і прадукцыйнасці рады:
    для vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html
    для vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.co...rformance.html

  7. #7
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Май 2010
    Паведамленняў
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Belarusian
    Translated text
    Haaa калі я зразумеў, я не мог ўсталяваць гэта бясплатная версія будзе смяяцца трэба мной тая складаней.
    Tiozinho я хацеў прадаць linceça больш нічога не сказаў бясплатную версію для тэсціравання ..
    Original text

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Belarusian
    Translated text
    Haaa калі я зразумеў, я не мог ўсталяваць гэта бясплатная версія будзе смяяцца трэба мной тая складаней.
    Tiozinho я хацеў прадаць linceça больш нічога не сказаў бясплатную версію для тэсціравання ..
    Original text
    Калі ў Вас паўсталі праблемы падчас бясплатную ўстаноўку версіі - проста папытаеце падтрымкі
    Калі ласка, пішыце на наш бясплатны профіль версіі на гэтым форуме, што гэта праблема ваша, і мы дапаможам Вам

    Таксама звернеце ўвагу, што бясплатная версія не мае ацэнкі часу - вы можаце выкарыстоўваць яго да тых часоў, як вы хочаце, перш чым вы вырашыце купіць лепш і хутчэй, адзін

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •