Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 3 з 3 FirstПершы 123
Вынікі 21 да 24 з 24

Тэма: Многія праблемы з устаноўкай форуму на 5

  1. #21
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Верасня 2015
    Паведамленняў
    13

    Default

    Яшчэ адна рэч Марцін, на htaccess файле " і|ядро на" павінны быць дададзеныя на RewriteCond %{REQUEST_URI}
    так ен павінен выглядаць так:
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp|modcpclientscript|cpstyles|вобразы|CSS|JS|лагін|аўт|Аякс|ядро)
    (адрэдагаваў мой гід вышэй)
    яшчэ аватары не будуць адлюстроўвацца (адмоўлена ў доступе)

    Дзякуй
    Апошні раз рэдагавалася rafail; 02-10-15 у 20:08.

  2. #22
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Дзякуй вялікі за інфармацыю.

  3. #23
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Верасня 2015
    Паведамленняў
    13

    Default

    Гэтак жа паведамляем, што пасля такіх змен форуме выступаў вельмі дрэнна, некаторыя старонкі працавалі добра, як я сказаў, але я заўважыла, што многія БД памылак і праблем на пераклады. Многія старонкі нават не былі перакладзены. Так што я выдалены ад vbet (вельмі цяжка зрабіць, бо ў яго было шмат entried на базе).

    Чакае абнаўленне, якое будзе працаваць на VB 5.1.9 і не выклікаючы падобныя праблемы.

  4. #24
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Бягучая версія. кампанія павінна працаваць для VB 5.1.9. Няма перакладу старонкі можа быць прычынай вычарпання лімітаў перакладаў. У вышэйпаказанай канфігурацыі я тэставаў кампанія vbet для VB 5.1.9. Калі ў вас есць любыя іншыя пытанні, калі ласка, стварыце новую тэму.

Стар. 3 з 3 FirstПершы 123

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •