Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 4 з 4

Тэма: DBSEO работ

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Лютым 2012 г.
    Паведамленняў
    12

    Default DBSEO работ

    проста на выпадак, калі камусьці цікава.

    Атрымаць dbseo ўсталеўкі і працы першага

    затым ўсталюйце vbet і выкарыстоўваць звычайны параметраў url-адрасоў, не выбіраюць нічога агульнага з vbseo

    Мае пытаньні, дзе я атрымліваю пусты вынікаў і розных іншых wierdness было ўніз, каб усталяваць больш старую таму пераканайцеся, што вы выдалілі яе цалкам

    затым пераканайцеся, што ў вас есць праца перакладчыка-гэта быў мой наступны пытанне. падчас тэставання я выкарыстаў поўная квота ад Яндэкса ў дзень ро soemthing таму мне было дзіўна бачыць пасля гэтага пытанняў

    VBET каманды не маглі б вы, калі ласка, ці есць якая-то reporting / інфармацыйныя старонкі, дзе ен кажа тое, што ўжо перакладзена, а што будзе ytranslated (г.зн. знаходзіцца ў чарзе і г.д.), так як у мяне было шмат часу, высвятляючы, чаму б мне проста здавалася, EN і BE элементы кэш-памяці толькі (хоць французы не працуе)

    basiclaly калі вы атрымаеце пытанне, вернемся да драпін і пачаць зноў

    Дадаць vbet ў мінулым і не важдацца з чым-небудзь пасля.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Звярніце ўвагу, што vBET дазваляе наладзіць, якія мовы павінны кэшавацца. Калі вы толькі кэш EN і BE, то, магчыма, вы павінны выключыць кэш для іншых моў. Таксама вы можаце ўручную перайсці да перакладзенай старонкі, на іншай мове, і калі яе перавесці (вы можаце быць па-за квоты ў пастаўшчыка перакладчыцкіх паслуг), затым праверце ж ен дзеўся кэша. Таксама ў выпадку гасцявы кэша, неабходна ўстанавіць адпаведныя правы для каталогаў (падрабязнасці ў гасцявой апісанне кэша).

  3. #3
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2014
    Паведамленняў
    4

    Default

    Гэй, хлопцы, я размясціла ў другі паток. Я не бачачы маіх паток, так што я цікава, калі гэта мертвы прадукт?

  4. #4
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Ваш пост мае знікаюць у меру. Яна была адобрана і адлюстроўвае яго. vBET працуе і развіваецца.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •