Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 6 з 6

Тэма: Выдаліць памылкі

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    75

    Default Выдаліць памылкі

    Text automatically translated from: German to: Belarusian
    Translated text
    Так як я перайшоў на vB4, vbet кароткі час я выдаліў.

    Тым не менш, пры выдаленні базы дадзеных не былі выдаленыя табліцы?
    Original text

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Усе кэш табліцы павінны быць выдаленыя ў працэсе дэўсталёўваць. Калі ў вас не быў выдалены, то гэта памылка там. Мы будзем даследаваць яго. Калі ласка, выдаліце гэтыя табліцы ўручную, некаторыя кліента MySQL.

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    75

    Default

    Text automatically translated from: German to: Belarusian
    Translated text
    Добра, дзякуй

    Такім чынам, у сярэдзіне сакавіка можна чакаць vB4 версіі ?
    Original text

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы вельмі прасунуліся ў vBET4. На дадзены момант большасць рэчаў працуюць. У нас ёсць невялікія праблемы з абкручванне / разгортвання тэксту, пераклад URL для IE (які ігнаруе тое, што астатняй свет маюць ў стандартнай камплектацыі ) І ўсё ў такім духу.

    Першая версія для vBET4 будзе падтрымліваць чысты vB4. Тады мы зрабілі ў кароткі перыяд часу 2 новых рэлізаў, якія будуць фіксаваць магчымыя памылкі і дадаць падтрымку: 1. vB4 CMS + блог, 2. vBSEO 3,5

    Так у сакавіку мы будзем падтрымліваць яго, нават калі я не магу даць вам якой-небудзь канкрэтнай даце

    Першы рэліз vBET4 павінна быць у пачатку сакавіка, можа быць, нават у канцы лютага

  5. #5
    Член
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    75

    Default

    Text automatically translated from: German to: Belarusian
    Translated text
    Добра, дзякуй


    Так як я выкарыстоўваю vB4 CMS + vBSEO 3,5 блог, і я, магчыма, прыйдзецца крыху пачакаць
    Original text

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы не змаглі прайграць гэтую праблему. У каго-небудзь можа пацвердзіць, ён усё яшчэ існуе ў новай версіі? Я ведаю, што гэта можа быць цяжка, паколькі яна патрабуецца выдаліць прадукт, таму, каб не паспрабаваць яго на рэальны форум, але можа быць, на тэставым асобніку.

    Таму што мы не ў стане прайграць яго, калі не атрымае пацвярджэння таго, што ён па-ранейшаму актуальна, пытанне будзе зачынены.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •