Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 2 з 2

Тэма: Рэкамендуемы хостынг

  1. #1
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Сакавіка 2013
    Паведамленняў
    1

    Default Рэкамендуемы хостынг

    Перад купляй vBET я хачу быць упэўнены, што няма ніякіх праблем з хостынгавай кампаніі. На мой запыт білета, адзін з вядучых vBulletin хостынг-правайдэра адказаў: "vBET на самай справе, не зусім падыходзіць для агульнага ўжывання...Па некалькіх прычынах." я не зусім разумею, што гэта значыць. Не маглі б вы рэкамендаваць якія-небудзь надзейныя vBulletin хостынг-правайдэра, што не маюць праблем з vBET?

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Добры дзень. Мы не робім рэкламу якога-небудзь хостынг-правайдэра. Існуе шмат пастаўшчыкоў на рынку, хто будзе прыдатны. І пытанне не аб тым, vBET, але пра vBulletin, так было б лепш спытаць vBulletin каманды. Калі вы хочаце, мы можам вам вечара ў кампаніі, хто з'яўляецца нашым пастаўшчыком. Па-ранейшаму мы не думаем, што наш лепш адзін і есць лепшае прапанову. Гэта таксама не азначае, што наш правайдэр-гэта дрэнна. Проста мы робім акцэнт на развіцці нашага прадукту не па параўнанні хостынгавых кампаній.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •