Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 6 з 6

Тэма: Дзе вы размясціць сцягі для гасцей?

Гібрыдны Выгляд

Папярэдні Пост Previous Post   Next Post Наступны Пост
  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    80

    Default Дзе вы размясціць сцягі для гасцей?

    Дзе жыве большасць людзей тут размяшчаць свае сцягі для гасцей? Ці мае месца на самой справе мае значэнне?

    У цяперашні час мы наш у склеп тут:

    Падлетка форумы>> Падлетка Дапамога | Падлеткі Кансультацыі і падтрымка Форум | Падлеткі Чат <<

    але думалі перанесці яе ў загалоўку або пад нашым госцем прывітанне.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    На мой погляд, пазіцыі маюць значэнне. Гэта ж, як і з рэкламай - калі яна схаваная недзе ўнізе, большасць людзей ніколі не будзе бачыць гэта ...

    Робаты, вядома, будзе бачыць усё гэта. Я не ведаю, робіць робатаў робіць якіх-небудзь прыярытэты ў адпаведнасці з спасылкай пазіцыі.

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    80

    Default

    Вось што я думаў, я хацеў бы паставіць сцягі высокай для гасцявых карыстальнікаў, каб яны ведалі форуму будуць перакладаць, але я не хачу, пошукавыя сістэмы прыярытэтаў сцягі, як толькі асноўны кантэнт або нешта падобнае

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад Michael View Post
    Вось што я думаў, я хацеў бы паставіць сцягі высокай для гасцявых карыстальнікаў, каб яны ведалі форуму будуць перакладаць, але я не хачу, пошукавыя сістэмы прыярытэтаў сцягі, як толькі асноўны кантэнт або нешта падобнае
    Вы можаце зрабіць гэта, паставіўшы ўсе перакладзеныя URL ў карту сайта з больш нізкім прыярытэтам

  5. #5
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    80

    Default

    Як мне дадаць пераклад URL-адрасоў, каб vbseo сайта і мець іх на нізкі прыярытэт?

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы не стаў разглядаць гэты яшчэ. І здаецца, што ў бліжэйшы час у нас ёсць іншыя прыярытэты.
    Вы можаце папрасіць vBSEO персанал - Sitemap Generator гэта іх прадукт і фактычнае інтэграцыйнае рашэнне даецца ім.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •