Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 10 з 10

Тэма: Памылак наступныя абнаўлення:

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    168

    Default Памылак наступныя абнаўлення:

    У мяне ўзніклі наступныя нязначныя памылкі пасля абнаўлення да 03/03:

    1. Вы атрымліваеце памылку 404 пасля прадстаўлення новага патоку на замежнай мове (паток ўсё яшчэ прадстаўлена, аднак) (г.зн. вы будзеце перанакіраваны ў http://www.pentaxforums.com/404.php # post886866)-магчыма, ёсць адсутнічае касая рыса ў перанакіроўваюцца URL?

    2. Пераклад адрасоў форуму аблажаўся. http://www.pentaxforums.com/forums/da/site-suggestions-forum-help/??f=3 паказана, калі форум націску на спасылку, замест таго, http://www.pentaxforums.com/forums/ так / сайт-прапановы-форум, дапамога /

  2. #2
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    168

    Default

    Іншая памылка (якая прысутнічала ў 3,2 а): Вы атрымліваеце 404 пасля спробы зрабіць PayPal платнай падпіскі з перакладзенай старонкі, форум URL дадаецца перад PayPal URL API.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад moman View Post
    У мяне ўзніклі наступныя нязначныя памылкі пасля абнаўлення да 03/03:

    1. Вы атрымліваеце памылку 404 пасля прадстаўлення новага патоку на замежнай мове (паток ўсё яшчэ прадстаўлена, аднак) (г.зн. вы будзеце перанакіраваны ў Старонка не знойдзена - PentaxForums.com)-Магчыма, ёсць адсутнічае касая рыса ў перанакіроўваюцца URL?

    2. Пераклад адрасоў форуму аблажаўся. PentaxForums.com паказана, калі форум націску на спасылку, замест таго, PentaxForums.com
    1. Вы можаце адправіць нам HTML код перанакіраваньні старонкі?

    2. Ты зрабіў абнаўленне. Htaccess? Вы павінны выдаліць index.php з першага правілы vBET. Як я бачу, спасылкі не працуюць толькі на галоўнай старонцы, каб ён мог быць прычынай.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад moman View Post
    Іншая памылка (якая прысутнічала ў 3,2 а): Вы атрымліваеце 404 пасля спробы зрабіць PayPal платнай падпіскі з перакладзенай старонкі, форум URL дадаецца перад PayPal URL API.
    Калі ласка, адкрыйце новую тэму для гэтага - гэта будзе значна прасцей у звароце пытанняў, для нас І калі вы можаце паказаць нам, калі ласка, як выглядае гэтая непрацуючай спасылцы. Дзякуй

  5. #5
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    168

    Default

    1. Што вы маеце на ўвазе? Я магу даць вам тэст Лагін, калі вы хочаце праверыць гэта паводзіны ад перадпакоя часткі.

    2. Я веру ў гэта. Гэта мой Htaccess файл:

    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    #RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    #RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

  6. #6
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    168

    Default

    Bump. Я быў бы ўдзячны дапамогі, у прыватнасці, з першага нумара, як гэта, напэўна, нешта трывіяльна.

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Калі ласка, PM мне гэта тэставыя дадзеныя ўліковага запісу і сказаць, дзе я магу зрабіць тэст паведамленняў / тэм.

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад moman View Post
    1. Што вы маеце на ўвазе? Я магу даць вам тэст Лагін, калі вы хочаце праверыць гэта паводзіны ад перадпакоя часткі.

    2. Я веру ў гэта. Гэта мой Htaccess файл:
    1. Калі ласка, PM мне

    2.О. Htaccess файл з'яўляецца няправільным. У Вас ёсць правілы, якія варта выкарыстоўваць толькі па-за форуму каталогу (звернеце ўвагу, што вам трэба асобна. Htaccess файл для гэтага ў адпаведны каталог). Таксама вы не аб'яву форум каталог правіл.

    . Вашы правілы ў Htaccess файл у каталогу форуму павінен выглядаць наступным чынам:
    Code:
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    Акрамя таго - вы ўсталюеце форму каталога ў vBET асноўных варыянту.

    Другі ж - я перамясціць яго ліквідацыі непаладак, паколькі ён, здаецца, толькі праблемы з канфігурацыяй не памылка.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 22-01-10 у 00:00.

  9. #9
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    168

    Default

    Htaccss змянілася фіксаванай і праблемы.

  10. #10
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Вялікі У выпадку іншых пытанняў, калі ласка, адкрыйце новыя тэмы

    Атрымлівайце асалоду ад vBET!

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •