Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 2 з 2 FirstПершы 12
Вынікі 11 да 12 з 12

Тэма: Няправільнае кадаваньне ў vbseo апісанне зместу мета

  1. #11
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад krisp View Post
    Не мае значэння.

    Тое, што здаецца трохі дзіўным:

    showthread выглядае наступным чынам:

    Code:
    <meta name="description" content="xxx $thread[title] xxx" />
    <meta name="keywords" content="thread[title] $vboptions[keywords]" />
    
    <title>$thread[title]<if condition="$pagenumber>1">
     - side $pagenumber</if></title>
    Я ўставіў ххх - Я не бачу ххх і $ нітка [назва] з'яўляецца назва не змест. Але калі я выдаліць лініі, то лінія мета ўтрыманне disapreares нараўне з рэальным апісаннем зместу прадмета.
    Вы звярнулі на перапісванне апісанню vBSEo - вы не ўбачыце там толькі назва нейкай частцы ўтрымання.

  2. #12
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад krisp View Post
    Вось паведамленне на англійскай мове на дацкім форуме: Klassisk fåreskindsjakke

    У vbseo Мета ўтрыманне правільнае апісанне на мове арыгіналу, але ўтрымоўвае няправільны код для іншых моў, такіх як шведскі і польскі Класічны Kożuchem :

    Code:
    <meta name="description" content="Szukam classic kożuchem. Myaa&gt; la ™, Å ¼ e Redford: Znaleziono Tych cha, Opaka ³ w w NY, ale nie Wiemer, co zrobić jakoÅ&gt; ci: http://www.rafelshearling.com/ Lefty myślę Redford: Found these guys w Nowym Jorku, ale mieć" />
    NB vbenterprisetranslator_inpost_translate рэдагуецца так гэта толькі змяшчае $ перакладзе - назва ў краінах паходжання і зместу на англійскай мове з LANG = EN тэгі вакол
    Выпраўлена. Будуць уключаны ў 3.3.1

Стар. 2 з 2 FirstПершы 12

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •