Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 2 з 2

Тэма: Карыстальнікі будуць перанакіраваныя на Іспанская Пераклад

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Лістапад 2009
    Паведамленняў
    75

    Default Карыстальнікі будуць перанакіраваныя на Іспанская Пераклад

    Text automatically translated from: German to: Belarusian
    Translated text
    Добры дзень,

    У мяне наступная праблема, і, хоць у мяне ёсць карыстальнік з Іспаніі, які гаворыць па-нямецку.
    Таму што ён хоча паглядзець на форуме у нямецкай, а не іспанскі (я абраў для перанакіравання на vBET userLanguage ўзмоцнены) у кантрольнай ў яго ёсць свая мова па змаўчанні ўсталяваны ў нямецкай мове. Але ён усё яшчэ знаходзіцца на іспанскай, а не накіроўваецца нямецкі пераклад?
    Original text

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Пры прымусовай пераадрасацыі на тое, зробленыя да карыстальніка правяраецца - гэта таму, што ён працуе для першага запыту - перад карыстачом прайшлі ідэнтыфікацыю Мы не ў стане бачыць мова карыстальніка па змаўчанні, калі карыстальнік не ўвайшоў яшчэ, таму што ён паводзіць сябе як Затым госць.

    Прымусовае перанакіраванне працуе ў адпаведнасці з наладамі браўзэра карыстача. Такім чынам, вы можаце адключыць прымусовае перанакіраванне або задаць гэтае карыстачу змяняць налады браўзэра мове. Таксама перанакіраванне адбываецца толькі ў самым пачатку - пасля першага запыту карыстальніка можа ісці, куды ён хоча.

    Гэта не памылка - ён проста працуе такім чынам.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •